Blad O Vakantie: heimwee naar rust Redactie: Dorpsraad Jrg 43. nr. 27 8 juli 2005 a*** Van Lovinckplein 8: m Matteüs 13,1-23: 'Iemand ging eens naar zijn land om te zaaien. Tijdens het zaaien viel een deel van het zaad op de weg, en er kwamen vogels die het opaten. Een ander deel viel op rotsachtige grond, waar maar weinig aarde was, en het schoot meteen op omdat het niet diep in de grond kon doordringen. Toen de zon opkwam verschroeide het, en omdat het geen wortel had droogde het uit. Weer een ander deel viel tussen de distels, en toen die opschoten verstikten ze het zaaigoed. Maar er viel ook wat zaad in goede grond, en dat bracht vrucht voort, deels honderdvoudig, deels zestigvoudig, deels dertigvoudig. In deze tijd van het jaar denken wij niet op de eerste plaats aan het zaaien maar veeleer aan het oogsten. Deze parabel van Jezus spreekt ook over de vruchten. Iedereen die door zijn ideeën en ondernemingen meer dan begane wegen wil bewandelen, iedereen die beroep doet op medewerking van anderen, weet zeer goed dat hij mislukkingen en ontgoochelingen zal kennen. Hij maakt er zich geen illusies over hoe zijn woorden en voorstellen onthaald zullen worden. Sommigen staan er voor open, anderen sluiten er zich voor af. Zijn zin voor kritiek helpt hem zijn optimisme te temperen. Maar hij houdt vol. Hij vertrouwt erop dat zijn werk uiteindelijk zal lukken. Zo blijft ook Jezus, telkens opnieuw en telkens op andere manieren, zijn boodschap brengen. Intenties van 9 t/m 15 juli 2005: 9jul za di 12jul 19.00 u (Eige Wijsjes - Kinderkoor) Maria Peters; To Janssen-Thielen; Jan en Truus Willems- Lemmen (buurt); Frans van de Weijer (6 wkd veij.); jrd. ouders Wismans-van Vegchel. 19.00 u Leny Willemse-Slangen; Gerardus van den Munckhof en echtg.; fam. Fleurkens-van Staveren; Pieter Jansen (veij.) en fam. Janscn-Philipsen: Geert Deters (goede bekenden); Piet Bus (verj.); jrd. Grad van Dijck. Misdienaars: za 19.00 u Jelle en Stef; di 19.00 u Kevin en Mike. Collecte: De collecte met de kermis heeft de mooie som opgebracht van 530,00. Aan iedereen die hieraan bijgedragen heeft: Dank je wel! ,S~* f.-r. ,".Z,

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 1