Venrav Open TVY mag zich met recht tenniskampioen van Venray noemen, nu ze zich tijdens het Rabobank Venray Open in alle senior-categorieën de beste hebben getoond van alle deelnemende tennisverenigingen. Afgelopen weekend is op de banen van de zeven Tennisverenigingen van Venray het 9e Rabobank Venray Open gespeeld. Ruim 350 tennisspelers en speelsters, zowel jeugd als senioren, hebben daarbij in de verschillende categorieën gestreden om het kampioenschap van Venray. De poule-wedstrijden voor de jeugd op de vrijdagavond en zaterdag werden gespeeld op de tennisparken van Merselo (10-13 jaar) en Oostrum (13-15 jaar) en die van de senioren op de banen van TC Rodhe (Open klasse, speelsterkte 5/6). Ysselsteyn (D1-klasse, 7), Leunen/Veulen/Heide (D2/E-klasse, 8/9) en de ktasse 50+ ook op de banen van Oostrum. Zowel bij de jeugd, 10-13 jaar als 13-15 jaar, waren de teams van TC Rodhe en YsSPlStEIM Leunen/Veulen/Heide duidelijk de meerdere. Het team van TVY 10-13 jaar werd in zijn lüüuiuiua poule tweede. In de klasse 13-15 jaar wisten we helaas geen team af te vaardigen. in de senioren D2/E-klasse plaatsten de teams van TC Rodhe en TV Ysselsteyn zich voor de finale. Oirlo/Castenray had sinds jaren weer eens een team in de D1-klasse afgevaardigd. Bijna met speels gemak werd meteen de finale gehaald. In de andere poule was de strijd feller, maar werd uiteindelijk het team van TVY duidelijk winnaar. In de Open klasse lag de strijd na de wedstrijden op vrijdag en zaterdag eigenlijk nog helemaal open. Het &am van TC Venray was in de klasse 50+ duidelijk superieur. Ook in deze klasse jammer genoeg geen team van T\/Y. De meeste 50-plussers van onze vereniging voelen zich blijkbaar nog te jong. De poule-wedstrijden werden zaterdag afgesloten op het park van TC Rodhe met een zeer goed verzorgde barbecue. De finale-wedstrijden op zondag op de banen van TC Venray werden gespeeld onder bijna tropische omstandigheden. Om 12.15 uur de teampresentatie, waarbij de verenigingen zich presenteerden aan het publiek. Tijdens de opening werd door de kersverse voorzitter van TC Venray, Timo Eibers, het spandoek van Venray Open Venray Open samen 7x zo sterk" onthuld. Vervolgens startte met enige vertraging de spectaculaire tennis-clinic voor de jeugd, wederom verzorgd door enkele A-spelers van Nederland. De finale bij de jeugd van 10-13 jaar werd op gamesaldo gewonnen door het team van TC Rodhe. De groep 13 15 jaar werd afgetekend gewonnen door TV Leunen/Veulen/Heide. Bij de senioren werd de finale in de klasse 8/9 duidelijk met 9-3 gewonnen door het team van TVY. De strijd in de klasse 7 tegen OiCa leek na de eerste 2 wedstrijden een makkie voor TVY. Echter na het verlies in de herendubbel en de mixdubbel werd het nog erg spannend. Voor onze dames in de damesdubbel, Lindsey Pouwels en Renate Peeters, was dit geen enkel probleem. In 2 sets maakten ze, onder het toeziende oog van een tevreden captain, aan alle onzekerheid een einde. TVY ook kampioen in de klasse 7. In de Open klasse ging de hoofdprijs na een ongemeen spannende strijd uiteindelijk toch met ruim verschil naar het duidelijk verjongde team van TVY, waarmee de trilogie werd voltooid, In de klasse 50+ was TC Venray wederom te sterk voor het team van LeunenA/eulen/Heide. De meest belangrijke wisseltrofee, de sportiviteitsbeker, werd dit jaar gewonnen door TV OiCa. Voor de winnaars bij de jeugd waren er naast de geldcheque van 50 euro mooie prijzen in de vorm van een setje met een horloge en een mooie pen en voor de verliezers een cheque van 35 euro plus een doosje ballen. Bij de senioren was er naast een mooie bos bloemen voor de winnaars een cheque van 75 euro en de intussen begeerde Venray Open handdoek; voor de verliezers was er een bosje bloemen en een cheque van 50 euro. Het organiserende team werd door de TC-voorzitter van Venrav, Annemarie Visser, bedankt voor de vele Aansluitend de loterij met prachtige prijzen. De hoofdprijs, een ballonvaart voor 2 personen van Altocumulus, werd dit jaar gewonnen door Nico Postma van TC Rodhe.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 8