KEIJSERS-MANDERS De Smeleblaozers nog steeds op tour! De komende twee weken hebben De Smeleblaozers weer twee optredens op het programma staan, allereerst aanstaande zondag op het Muziekfestijn in Lieshout, aanvang optreden 15.30u op de kiosk. Tevens zullen wij zondag 3 juli (van 12.00u tot 14.00u) op het terras bij Roelanzia de muziek verzorgen. Onder het genot van een kopje koffie of wellicht een pilsje kunt u dan genieten van lekkere vrolijke muziek. Daarna zullen wij gaan genieten van een welverdiende kermis en vakantie, alvorens wij ons klaar gaan maken voor de trip naar Bonbruck eind augustus. Programma: - 26 juniOptreden Lieshout 15.3 Ou) - 03 juli: Terras Roelanzia (12.00u) - 26 augustus: Bonbruck HBS "Ons Genoegen" Ron v.d. Hoff in Madrid, Mark Poels naar Izmir Ron v.d.Hoff neemt deze week in Madrid deel aan hei W.K.-FITA. Dinsdag werden de eerste pijlen geschoten op 90 en 70 m. Mark Poels zal later dit jaar in het Turkse Izmir deelnemen aan de universaide, samen met nog 5 Handboogsporters. Hij dwong deelname af door zaterdag in Eerde zijn 2e limietscore te verwezenlijken. Uitslag fita-wedstrijd Eerde Op zaterdag werd in Eerde een open ronde geschoten Johan v.Dongen werd winnaar met 136o p. Mark Poels werd T met 1317 p. Sraar Jacobs werd winnaar van de veteranenklasse met 1275 p. Op zondag werden er finaleronden geschoten. Hierin werd Johan 5C en Mark 7 N.K.-veldschieten In Zoetermeer wordt dit weekend geschoten om het Ned.Kampioenschap veldschieten. Met 16 deelnemers zijn we veruit de grootste verenigingsdelegatie, hopelijk gaat dit ook wat titels opleveren. De aanvang is zaterdag 10.00 uur en zondag 9.00 uur. Bescherm uw kostbare apparatuur. Vraag advies! Bel de install atiespeci alt st Keijsers-Manders Installatietechniek BV Agrobaan 9 5813 EB Ysselsteyn Keijsers-Manders Sanidrome Keizersveld Venray T: 0478 - 54 42 00 www.keijsersmanders.nl

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 6