Miii.'k kvereniging de Peejklaijk Repetitie fanfare As. R'uvandag 27 juni is het de laatste repetitie voor de vakantie v oor de fanfare. Conce~t op donpspodaain Zaterdag 25 juni verzorgen fanfare, drumband en JES een concert op het dorpspodium. Aanvang 20.00 uur. Meer hierover elders in dit YNB. Leden graag om 19.45 uur aanwezig op het Lovinckpltrin in uniform! Concert ieuedfanfore As. zondag 26 juni geeft de jougdfanfare een karmisconcert in Mersdo. Aanvang ven dit optreden 12.00 uur. Komen jullie ook luisteven? Oud iizer actie Op de route Kievitsweg-Liteenbergweg-Pater Tulpstraat-Van Beurdenweg- Van Montfortstraat-Jan Poelsweg- Lovinckplein en gedeelte Puïtenweg zijn bij het oud ijzer 2 autosleutels gevonden van een Fiat. Voor meer informatie kunt u terecht bij Let» van Soest, tel. 54 f.871. ^'erder willen wij iedereen bedanken die er aan heeft bijgedragen om de oud ijzer actie zo goed te doen verlopen. Examens muziekschooi In de week van 20 juni tot en rnet 25 juni hebben 5 leden van onze vereniging deelgenomen aan de examens aan de muziekschool in Venray. De uitslagen waren nog niet allemaal bekend bij het inleveren van de kopij voor dit YNB. Deze volgen binnenkort in YNB. Feestavond Op vrijdag 8 juli is onze jaarlijkse feestavond. Een opgaveformulier hebben jullie inmiddels ontvangen of ontvangen jullie binnenkort. Lever dit zo snel mogelijk in liefst, op de repetitie van as. maandag of dinsdag. Entreekaarten Zoo Pare Overloop Voor onze leden bestaat tot en met 31 augustus de mogelijkheid om rnet korting entreekaarten ie bestellen voor Zoo Pare Overloon. Heb je interesse, neem dan contact op met Jacqueline van Asten, tel. 341849. Eigen IVM-onleiding september starten wij weer met een verkorte IVM -opleiding. De lessen worden verzorgd door Wil Jacobs uit Oirlo en zijn in het bijzonder gericht op het gaan bespelen van een instrument bij de fanfare of bij de drumband. De opleiding is op de eerste plaats bedoeld voor leerlingen van de basisschool, maar er zijn ook mogelijkheden voor "senioren". De lessen worden gegeven in Ysselsteyn,. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Jacqueline van Asten (tel. 541849), Jan van de Pas (tel. 541611) of rechtstreeks bij Wil Jacobs (tel. 571854). Jeugdfanfare Willen de leden die de anjerloten nog niet ingeleverd hebben ze vrijdag mee naar de repetitie brengen. Je mag ze ook bij Agnes Lemmens, Pater Tulpstraat 5 inleveren. VOLLEYBALCLUB YSSELSTEYN Verhuur materiaal vollevbalvelden De volleybalclub heeft voor enkele volleybaivelden materiaal te huur. Voor meer informatie kan contact opgenomen worden met Joop Geurts, tel. 541557. Porpsvollevbaltoernooi Zondag 26 juni wordt weer het jaarlijkse dorpsvolleybaltoemooi georganisee rd op het veld bij de Jera. Om 10:00 wordt er aangevangen met de eerste wedstrijden. De teams worden verzocht op tijd aanwezig te zijn. Feestavond Vrijdag 24 juni om 20:00 is de feestavond. IK>.W*\

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 5