-f CRESCENDO Deze avond van 20:00u tot 21:00u een blij uurtje.!? Programma van 23 juni t/m 2 juli Donderdagavondgroep Geen Donderdagavondgroep Vrijdagavondgroep 20:00 Medewerkersgroep 1 Discotheek v.d. jeugd v.a.14 jaar 20:00 Medewerkersgroep 1 Donderdagavondgroep 18:30 Zeskamp Vrijdagavondgroep 20:00 Medewerkersgroep 1 Discotheek v.d. jeugd v.a.14 jaar 20:00 Medewerkersgroep 2 Woensdag 29 juni Is er om 20:00u een ouderavond in de Jera i.v.m. Jerakamp.De ouders van de kinderen die meegaan krijgen nog een uitnodiging. Ouders van de kinderen die meegaan en toch benieuwd zijn wat Jerakamp inhoud mogen natuurlijk ook komen. Donderdag 30 juni Neem een handdoek mee, en trek kleren aan die nat mogen worden. Donderdag 7 juli Is er een afscheidsdisco voor groep 8, en de rest is natuurlijk ook van harte welkom in het bijzonder de kinderen van groep 5, die mogen dan voor het eerst komen neuzen. Kermis Party Vrijdag 1 juli wordt de kermis ingeluid met een apenstrak feestje in de Jera. Feest-cover-band "De Spikes" staat deze avond op het podium. Wat kan je van ze verwachten? Ze maken er een spetterende show van met sounds uit alle uithoeken van de wereld. Muziek voor elk generatie. Denk maar aan de flamengo van de "Gypsy Kings", de Ierse folk van "The Pogues", etc "De Spikes" switchen voortdurend, de new-wave-achtige jaren '80, het rocktijdperk van de jaren '60 en '70, de grunchy jaren '90 en ze bezorgen je zeker het disco saterday-night-fever-gevoel. Wat dan met de huidige muziek? Klinken namen zoals "Black Eyed Peas", "Eminem", "Limb Bizkit", "Offspring", "Kane",modem genoeg? Kom dus allemaal naar de Jera om de kermis echt goed te beginnen! De zaal gaat wederom om 20.00u. los en de entree bedraagt 5,- Donderdag 23-jun Vrijdag 24-jun Zaterdag 25-jun Donderdag 30-jun Vrijdag t-jul Zaterdag 2-jul Donderdagavond 23 juni Er is dan geen donderdagavondgroep i.v.m. schoolreis van alle groep Zaterdag 2 juli is de jera gesloten i.v.m. kermis. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. Basisschool "St.Oda"- Oudervereniging Kledinginzamelingsactie De vorige week gehouden kledinginzamelingsactie heeft weer een prima opbrengst gehad. Er werden 2390 kg. kleding e.d. ingezameld. We danken iedereen voor deelname aan de actie Uiteraard kondigen we de volgende inzameling weer tijdig in het YNB aan. Toneelvereniging Crescendo Aan de leden. Op vrijdag 24 juni (morgen dus) trouwen Peggy Mennen en John Franssen. Degenen die mee naar de receptie willen gaan worden om 18.45u verwacht bij Zaal Roelanzia. Tot vrijdag, groetjes het bestuur. ToneelPiXiEflSBH y f£K:

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 2