Ysselsfeyms Blad Redactie: Dorpsraad De beste zonnebrand is uw goed humeur Jrg 43, nr. 25 24 juni 2005 Van Lovinckplein 8: Matteüs 10,37-42: "Wie meer houdt van zijn vader of moeder dan van Mij, is Mij niet waard. Wie meer houdt van zijn zoon of dochter dan van Mij, is Mij niet waard. Wie zijn kruis niet opneemt en Mij niet volgt, is Mij niet waard. Wie zijn leven vindt, zal het verliezen, en wie zijn leven verliest omwille van Mij, zal het vinden". Christus volgen is een veeleisende zaak. Niets mogen wij boven Hem verkiezen. Wij moeten van Hem houden als van geen andere, zelfs meer dan onze familie, meer dan ons eigen leven. Het ware leven waarvan Hij de bron is komt dan uit deze offers. Immers het is onmogelijk Christus te ontmoeten zonder zijn kruis op te nemen. Intenties van 25 juni t/m 1 juli 2005: za 25 jul 19.00 u (ouderenkoor) To en Jan Janssen-Thielen; overl. leden en donateurs van de Vriendenkring Fanfare de Peelklank; jrd. Petrus van Well en overl. fam.; Jep en Riek Arts-Fleurkens; Raymond van Asten. di 28 jul 19.00 u Frans van de Weijer (KBO); Luke Aarts. Misdienaars: za 19.00 u Jelle en Sief; di 19.00 u Erwin en Niels. Bijzondere collecte: Het is intussen twee jaar geleden dat de familie Sorkhabi in de week voor de kermis hardhandig op straat werd gezet. In al die tijd zijn wij als Ysselsteynse gemeenschap voor hen op gekomen. Er is steeds gezorgd voor huisvesting, er waren de financiële middelen om voor hun eten en dergelijke te zorgen. Er is nog steeds geen uitsluitsel van de minister. En de bodem van ons potje is zichtbaar geworden. Daarom willen wij met de kermis weer een heel bijzondere collecte houden. Ik begrijp best dat niet iedereen met de kermis in de kerk komt, maar het zou toch mooi zijn als iedereen meedoet aan deze collecte. Daarom kunt u uw bijdrage ook kwijt in een envelop in de brievenbus van de pastorie.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 1