Blad Wie auenaC Bij ótit ötaat komt niet namuit Redactie: Dorpsraad Jrg 43, nr. 23 10 juni 2005 r Van Lovinckplein 8: Matteüs 10, 26-33: "Weest niet bang voor de mensen. Niets is bedekt of het zal onthuld, niets verborgen of het zal bekend worden. Wat Ik u zeg in het duister, spreek dat uit in het licht, en wat ge u in het oor hoort fluisteren, verkondigt dat van de daken Niets in het leven werkt zo storend ais angst en vrees. Zij verlammen elke veerkracht en ieder enthousiasme. Vooral vrees voor levensmoeilijkheden, voor kwaadwilligheid, voor zijn eigen zwakheid; vrees voor zijn eigen kleine kanten, zegt men in de volksmond. Mensen die zich daardoor in beslag laten nemen leven maar op halve kracht en hun kleinmoedigheid verlamt hen. Hoe anders en vol dynamisme is iemand die vertrouwen stelt in zichzelf, in zijn opdracht en in de anderen. Intenties van 11 t/m 17 juni 2005: iun 19.00 u (Vivace) To Janssen-Thielen; Nel Vervoort en Piet Verstappen; Martien Couwenberg en overl. fam.; Toon Temmens, Wiel van den Heuvel en ouders Lemmens-Poels; Jan en |Truus Wiilems-Lemmen (buurt); Maria Peters; jrd. Ouders van Ass-Claessens. di 14 jun 19.00 u Ouders Wismans-van Vegchel en overl. fam; Piet Cox jrd. Annie Cleven-van Dijck. vi- 17 jun 13.00 u Huwelijk Geert van Dijck en Femke van Rosmeulen. Misdienaars: za 19.00 u Stef en Mike; di 19.00 u Erwin en Kevin; vr 13.00 u eigen misdienaars. De misdienaars en de leden van het kinderkoor maken komen week een welverdiend uitstapje. Hiermee willen wij hen bedanken voor het feit dat ze altijd klaar staan. We hopen voor hen dat het mooi weer is!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 1