TOURCLUBToen ik op lc pinksterdagmorgen mijn hoofd buiten het raam in de STICHTING HISTORIE YSSELSTEYN Het inscannen en opslaan van oude foto's is een van de zaken waar Stichting Historie Ysselsteyn zich mee bezig houdt. Bent u in het bezit van oude foto's over de periode 1945 tot 1960 en bereid onze club te ondersteunen dan willen wij deze graag van u lenen, teruggave binnen 3 dagen wordt gegarandeerd. Aanleveren bij Piërre Janssen Pionierstraat 22 of Wim Arts Peter Janssenweg 32. Muziekvereniging de Peelklank Partij repetities fanfare In de voorbereiding op het afsluitingsconcert op zaterdag 25 juni op het dorpspodium zijn er een aantal partijrepetities gepland. Een overzicht hiervan hebben jullie inmiddels ontvangen. As. maandag 23 mei is de indeling van de repetitie als volgt: Van 19.45 - 21.00 uur: repetitie voor saxen, bugels, trompetten en hoorns!!! Van 21.00 - 22.30 uur: repetitie voor tuba's, baritons, trombones en bassen! Bestuursvergadering As. maandag 23 mei is er een bestuursvergadering. I.v.m. de partijrepetitie is het aanvangstijdstip gewijzigd. De vergadering begint om 21.00 uur i.p.v. 22.00 uur!! Oud iizer actie De oud ijzer actie wordt dit jaar gehouden op zaterdag 18 juni. £r |VCTIEF ZiiActief afd. Ysselstevn Kienen Dinsdag 24 mei is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur. Toos Arts zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. Excursie Paddestoelerii Op maandagmiddag 30 mei nodigen wij jullie uit voor Het Gesprek in de Paddestoelerij. Het bijzondere is dat je de gespreksthema's ook kunt zien, ruiken, voelen en proeven in een omgeving waarin de paddestoel thuis is. Het programma is als volgt: 13.00 uur gezamenlijk vertrek bij de kerk naar de Paddestoelerij. 13.45 uur Ontvangst met koffie of thee en champignon-surprise. Daarna rondleiding in de Paddestoelerij. Hier krijg je een goed beeld van alle facetten van de paddestoelenteelt. Daarna culinaire proeverij op 't gebied van paddestoelen Het duurt ongeveer 1,5 a 2 uur. De kosten bedragen 7,00. Opgave tot en met 26 mei bij Riek de Wit tel. 541402. Heb je geen vervoer geef dit dan door bij de opgave, zodat je dan wellicht met iemand anders mee kunt rijden druilerige regen stak werd mijn gemoed net zo donker als de wolken die voor deze nattigheid zorgden. In de loop van de morgen stuurde ik een mailtje rond met de boodschap dat er op 2e pinksterdag alsnog gefietst kon worden. Groot was mijn vreugde dat er een man of tien en niet te vergeten een vrouw klaar stonden voor de start. Dit vermoedelijk dankzij Hans die deze mogelijkheid meteen op onze site aanpaste. Laat ik nooit horen dat deze site, tegenwoordig te vinden onder "dorpenvenray.nl", niet vers is! We reden de noordwestelijke lus, 93 km lang. Dat we pas om kwart over twaalf bij "Herberg de Peel" arriveerden lag aan Hans van Leeuwen. Hij kan twee keer lek op zijn conto bijschrijven, eenmaal tegen een boom en eenmaal zijn band! PAARDENSPORTVERENIGING Concours te Ottersum Afdeling paarden. Dressuur Klasse LI: Monique Lamers reed in deze klasse 2 proeven met haar paard Tintje. In de eerste proef werd zij eerste. In de tweede proef werd ze 2 e. Monique van harte gefeliciteerd!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 4