Rijden
Fl:
F5:
MF1-2:
Ron Kleuskens, Stef van Dijck, Sander Swinkels
Bram Stevens, Sander Spreeuwenberg, Roel Leeyen
Kevin van Hoof, Bram Wilmsen, Ischa vd Vossenberg
PROGRAMMA MAANDAG 16 MEI
Toernooi Hegelsom MF 1-2
Rijden: Stan Baetsen, Rick van Lier, Bart Reintjes
vertrek 10.45 uur
PROGRAMMA DINSDAG 17 MEI
Ysselsteyn Dl - GFC'33 Dl aanvang 19.00 uur, 64579 Bert Pouwels
VCH BI - Ysselsteyn BI aanvang 19.00 uur, vertrek 17.45 uur
Rijden: Ruud Berkers, Richard Classens, Boy Geerets, Teun de Wit
PROGRAMMA WOENSDAG 18 MEI
Stormv, '28 F3 - Ysselsteyn F4 aanvang 18.30 uur, vertrek 17.30 uur
Rijden: Roy Spreeuwenberg, Bas Coopmans, Rens Rops
VOORLOPIGE INDELING SEIZOEN 2005- 2006
A-Groep
Dennie Plum
Richard Classens
Ruud Berkers
Teun de Wit
Leon Claessens
Frank Classens
Boy Geerets
Paul Jeurissen
Roel CLaessens
Koen Bouwman
Stan van Dijck
Jos Arts
Dave Spreeuwenberg
Mark de Wit
LBert Claessens
D-Groep.
Frank Jespers
Jaap Fleurkens
Jan Bosgoed
Jop Matijsen
Luuk van Dijck
Mark Swinkels
Mick van Dijck
Rick Bouten
Rik Rongen
Roy Wismans
Stef Claessens
Stef Philipsen
Koen Scheepens
T+L Wim Bouten
E1 Groep
Sjim Romme
Gijs Swinkels
Roij Pijnenborg
Ferd Spreeuwenberg
Guus de Mulder
Stef van Dijck
Stijn van Gassel
Ron Kleuskens
L: Gerrit Spreuwenberg
B-Groep
Mark Romme
Teun Tonnaer
Danny van Dijk
Niels van Osch
Dimitri Pouwels
Leon Vergeldt
Nikki Tilleman
Menno Heetkamp
Tommy van Dijck
Rob Claessens
Luc Philipsen
Stijn Claessens
Harm de Wit
Dennis Teunissen
L:Toon Kuunders
T:Leo Janssen
G:Daan Crienen
Teun Spreeuwenberg
Willem Janssen
John Hendrix
Lars Vermeule
Tomas Claessens
Niek Versteegen
Stef Koonings
Kevin van Meyel
Harm Tonnaer
Jelle Claessens
Tom Deters
Rik Swinkels
L: Paul Fleurkens
E2 Groep
Sander Swinkels
Douwe Claessens
Bart Stevens
Maud Van Dijck
Carlo Janssen
Youri van Dijck
Mike Voermans
Max Houben
L:
C-groep
Klaas Crienen
Tamara Koonings
Bart Alders
Ruud van Osch
Ron Jespers
Joris Verheyen
Johan Swinkels
Bart van Osch
Jeroen Tonnaer
Tim van Vecghel
Stef Peeters
Pascal Classens
Nick Swinkels
L: Ben van Osch
L: John van Duuren
L: Jos Claessens
E3 Groep
Niels Claessens
Twan in 't Hulst
Robert Verhaegh
Kevin Cox
Roel van Lipzig
Sjoerd van Lipzig
Juul Swinkels
Tom Romme
L: Harrie van Lipzig
Bas Claessens
Ilse Hennen
Bart Philipsen
Stan Bouten
Ruud Bouwman
Stan van Asten
Niels Spee
Simon Jeurissen
Ruud Arts
Jeffrey Willems
Bas Spreeuwenberg
Sjuul van Duuren
Wim in 't Hulst
T: Tom Hendriks
E4 Groep
Stijn van Soest
Kevin Baltissen
Ron Peters
Willem Tonnaer
Tijmen Claessens
Wesley Cox
Lars Houben
Ruben Strijbos
L: Twan Claessens