Basisschool "St.Oda"- Oudervereniging Koninginnedag j Vrijdag 29 april na de middag vindt de viering van Koninginnedag plaats. De groepen 6 t/m 8 spelen werpbal en voor de groepen 1 t/m 5 worden kinderspelen georganiseer Ook de kleuters, die normaal de middag vrij hebben, worden nadrukkelijk uitgenodigd. De spelen vinden plaa op sportpark "De Vlies". Na afloop kunnen de kinderen zelfstandig naar huis gaan of afgehaald wor e De lessen zullen 's morgens voor alle groepen om 11.30 uur afgelopen zijn. Er is de mogelijkhei o overblijven. Het tijdschema is als volgt: 13.00 uur: bijeenkomst kinderen op school; 13.10 uur; vertrek kinderen onder begeleiding van de groepsleerkrachten naar het sportpark, 13.15 uur: aankomst op het sportpark en zingen van het Wilhelmus, waarna de kinderen zich per groep verzamelen bij het betreffende spel; groep 1 bij spel 1 etc.; 13.30 uur: start koninginnespelen en werpbal; 15.30 uur: einde spelen en werpbal; uitreiking herinnering/traktatie; 16.00 uur: opruimen en afbreken spelen. Er is een kraam op het sportpark, waar koffie, limonade, koek e.d. te koop zijn. ij regenweer bestaat de mogelijkheid dat de speten niet doorgaan. In dat geval hebben de kinderen van de gr. 3 t/m 8 van 13.00 tot 15.00 uur een alternatief programma op school. De kleuters zijn dan vrij. Vakantie Na viering van koninginnedag zijn de kinderen vrij tot 9 mei. We wensen iedereen een fijne vakantiewe - Dodenherdenking a Woensdag 4 mei vindt om 19.00 uur dodenherdenkingsmis plaats. Enkele leerlingen van de groepen en leggen bloemen en verzorgen een lezing. We nodigen alle leerlingen uit deze mis bij te wonen. Muziekvereniging de Peelklank Programma 11 juni 12 juni 25 juni 8 juli Peeltoernooi drumband. Défilé avondvierdaagse Venray Afsluitingsconcert op dorpspodium Feestavond Corveedienst Corveedienst voor de maand mei: Petra Spreeuwenberg, Sraar Arts, Peggy Arts en Jacqueline van Asten Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Jeuedfanfare Rijden op vrijdag 29 april: Tom Wilmsen, Stefanie Romme, Margriet Potten en Lea HendnKs. Op vrijdag 6 mei is er geen repetitie omdat het meivakantie is. Afmelden bij Petra 542069 of Lea 06-18572290. Hallo Damesgvmclub half 7 Let op dinsdag 3 mei is er geen gym. Op dinsdag 10 mei is er weer les. Groetj es dames gymclub half 7qymnaato Gemengd Koor "Vivace" Zondag 1 mei is onze jaarlijkse "Snuffelmarkt". Bijzonderheden hierover ontvangt u op de repetitie. Wij rekenen weer op ieders inzet! Woensdag 4 mei wordt hier in de parochie het feest van Hemelvaart gevierd. Wij zingen de H.Mis om 19.00u. Houd hier a.u.b. rekening mee qEHKP

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 5