Prgramma van 28 april t/m 9 mei Donderdag 28-apr Donderdagavondgroep Werpbal Vrijdag 29-apr Vrijdagavondgroep Medewerkersgroep 1 Zaterdag 30-apr Discotheek v.d. jeugd v.a. 14 jaar Medewerkersgroep 1 Vrijdag 6-mei Jera On Air Alle medewerkers Zaterdag 7-mei Discotheek v.d. jeugd v.a. 14 jaar Medewerkersgroep 2 Maandag 9-mei Medewerkersvergadering Alle medewerkers Voor meer informatie check www.jera70.nl 20:00 20:00 18:30 14:30 20:00 19:30 Medewerkersvergadering Op maandag 9 mei medewerkersvergadering, kom op tijd dan kunnen we om 19:30 beginnen. Afmelden bij Patrick Marcellis 541505 Jera-Kamp 2005 Nog twee en een halve maand en dat is het weer zover, dan is namelijk het fantastische Jera-Kamp. We gaan dit jaar op kamp van 16 t/m 23 juli in blokhut "De Kubus" in Well. Om de kinderen, die nog nooit zijn mee geweest, een voorstelling te geven wat het Jera-Kamp nou inhoud, hebben we de Kampkrant van 2004 online gezet. Je kunt de kampkrant dus lezen op de site: www.jera70.nl/kamp De inschrijfformulieren zijn afgelopen week uitgedeeld op school en dienen voor 13 mei ingeleverd te zijn bij Rene van de Pas. (Ysselsteynseweg 97) Begintijden opbouw terrein Jera On Air Jera-medewerkers worden op de volgende tijden verwacht: o Woensdag 4 mei start 8.00u. o Donderdag 5 mei start 10.00u. o Vrijdag 6 mei start 9.00u. o Zaterdag 7 mei start 9.00u. Het aftellen is definitief begonnen, nog een week en dan barst het Jera On Air weer los. Uit verre omstreken komen de festivaibezoekers naar Ysselsteyn om gezellig een pilsje te drinken, lekker in het gras te liggen, om uit hun dak te gaan bij het podium, om hun favoriete band te bewonderen en nog veel meer. Ais het weer een beetje mee zit krijgen we hopelijk weer net zoveef bezoekers als vorig jaar. Aan de programmering zal het niet liggen want we hebben dit jaar wederom een programmering staan waar je u tegen zegt. We beginnen de dag met twee upcoming bands uit de regio namelijk Murder by Millions en Lemonseven. Hierna is het de beurt aan Undeclinable, al jaren een vaste waarde in de Jera Top 100 Ailertijden. Hierna gaan de voetjes van de vloer met vlotte ska muziek van de Beatbusters, in de underground zijn ze al jaren de nummer 1 op dit gebied maar de meeste mensen kennen ze wel van het hitje "Chille in een bubbelbad" Peter Pan Speedrock is de volgende, met hun powerrock gaat gegarandeerd de tent plat. Voor de meeste geen onbekende want een paar jaar eerder vlogen de vonken er ook al af op het Jera On Air podium. De tweede hoofdact van de avond is Beef!, met hun relaxte reggae muziek hebben ze heel Nederland veroverd. Hun muziek wordt geregeld gedraaid op 3FM en hun clip op MTV. Dan is het tijd voor de After-Party, hierin zal de toch al dansende massa veranderen in een kolkende massa en dit allemaal door DJ's Fatboy Slim. Op Lowlands en Paaspop hebben ze bewezen hoe ze een festivaitent op hun kop kunnen krijgen dus dan moet een tent van ons kaliber toch geen probleem zijn. Het beloofd een gigantisch feest te worden dus kom gezellig een pilsje drinken. Jera On Air een festival waar Ysselsteyn trots op is! Laatste nieuws: - Dinsdag 3 mei sluit de voorverkoop in de regio, bij de Jera gaat de voorverkoop nog een dag langer door. Entree v.v.k.; 14,- dagkassa: 17, - Na afgelopen weekend een mooi live interview gehad te hebben met omroep Venray was het gisteren de beurt aan de Trompetter. - Hou komende tijd de media goed in de gaten, er zijn meerdere prijsvragen waarmee leuke prijzen te winnen zijn. Van gesigneerde cd's en merchandise tot entreekaarten voor Jera On Air aan toe. We zullen een hint geven, kijk bijv. eens in kranten de Peet en Maas en Zondagsnieuws. Ook op belangrijke muzieksites zullen prijsvragen online komen. - Het festival is voor elke leeftijdscategorie, maar kinderen onder de 12 jaar moeten onder begeleiding van een volwassenen. - Aanvang festival: 14.30u. Jera On Air

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 2