Samenvatting enquête i.v.m. buurt tevrcdenheidonderzoek JERA 70 Omdat wij als bestuur en vrijwilligers van de JERA benieuwd waren hoe men over ons dacht en hoe het met eventuele overlast gesteld was hebben wij enkele maanden geleden een buurttevredenheidsonderzoek gehouden. In totaal hebben wij 60 enquetes uitgedeeld waarvan we er 21 ingevuld terug hebben gekregen. Met de gegevens uit deze enquête kan het bestuur het beleid binnen de JERA evt. bijsturen. De uitslag van de enquete is inmiddels ook overhandigd en doorgesproken met de dorpsraad. Programma: Men is naar eigen mening matig tot goed op de hoogte van ons aanbod aan programma en activiteiten. Bij een nadere uitsplitsing van onze activiteiten blijkt dat de meeste activiteiten wel bekend zijn. Ons programma aanbod is volgens onze buurt voldoende tot goed. Geluidsniveau: Men heeft het geluidsniveau tijdens JERA ON AIR en AFTER SHOCK duidelijk als ernstiger ervaren, waarbij AFTER SHOCK voor een enkeling onverdraaglijk was. Tijdens de vrijdagavond activiteit ervaart men het geluidsniveau ook als ernstiger. Dit heeft inmiddels onze aandacht zeker wat betreft de zomermaanden. Vervuiling/Vandalisme: Men heeft weinig tot geen last van vervuiling van straat dan wel vandalisme waarvan men het vermoeden heeft dat het door onze bezoekers wordt veroorzaakt. Communicatie van problemen naar ons bestuur/vrijwilligers: Over het algemeen meldt men de evt. problemen bij direct betrokkenen zoals bestuur en/of vrijwilligers. Dat is positief. Het laatste dat we willen is dat er problemen zijn waarvan wij zelf niet op de hoogte zijn, omdat het niet tegen ons verteld wordt. Men voelt zich in ieder geval over het algemeen serieus genomen als men problemen naar ons ventileert en men heeft het gevoel dat er wat mee gedaan wordt. Organisatie en beleidsvoering: Men heeft over het algemeen een positief beeld van onze organisatie en onze beleidsvoering, al denken er een aantal dat de beleidsvoering beter zou kunnen. Specifieke opmerkingen: Verder zijn er nog enkele specifieke opmerkingen geplaatst. Denk hierbij aan zaken zoals alcoholgebruik, roken en geluidsoverlast. Deze opmerkingen hebben wij ons ter harte genomen en indien mogelijk zullen wij hier actie op ondernemen. Indien u opmerkingen heeft of een reactie wilt geven, neem dan gerust contact op met onze voorzitter, Patrick Marceiiis. TEL. 541505 Muziekvereniging de Peelklank Repetitie fanfare I.v.m. Pasen is er as. maandag 28 maart geen repetitie voor de fanfare. Corveedienst Corveedienst voor de maand april: Annie Reintjes, Nicole Romme, Gerard Spreeuwenberg en Sef Spreeuwenberg, Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Aanmelding/informatie proeflessen Heeft u n.a.v. het kennismakingsconcert van afgelopen maandag nog vragen over aanmelding voor proeflessen, dan kunt u contact opnemen met Jan van de Pas (tel. 541611) of Jacqueline van Asten (tel 541849). Wij willen verder alle IVM-leerlingen bedanken voor hun medewerking aan het kenntsmakmgsconcert. Jeugdfanfare Op vrijdag 25 maart repeteren we nog in Ysselsteyn. In april is de repetitie weer in Merselo. Rijden op 1 april: Tom Wilmsen, Stefanie Romme, Petra Spreeuwenberg en Margriet Potten. Afmelden voor de repetitie bij Petra 542069 of bij Lea 06-18572290. Gemengd Koor "VIVACE" Zaterdag zingen de dames om 21.00 uur de Paaswake. Zondag Hoogfeest van Pasen zingen we om 9.15 uur de Plechtige Hoogmis. Bij deze gelegenheid zijn we in uniform. a-sseiat*; vn/|

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 3