Vsseisteyn Piet Litiens toernooi op 3 april Je laatste kans tot 28 maart 2005 Het wordt nu tijd om een pen of het toetsenbord te pakken om in te schrijven voor het Piet Litjens - Toernooi 2005 op 3 april 2005. Vul een inschrijfkaart in en werp deze in de brievenbus in de kantine of schrijf in op onze website www.vsseisteyn com/tvy/ Als nog iets onduidelijk is bel even: Kalle Voigt 0478-545008 Competitiebiieenkomst KNLTB vrijdag 1 april. Op vrijdag 1 april houden we de bijeenkomst voor de voorjaarcompetitie KNLTB. Hier worden naast de aanvoerders ook de deelnemers verwacht. In deze bijeenkomst reiken we de competitiebescheiden en ballen uit. Ook is het de bedoeling dat de competitiebijdrage wordt voldaan. Deze bedraagt voor de zaterdagteams 90,- per team. De teams van vrijdag en dinsdag betalen 60,- per team. Het nieuwe heren- en damesteam van zondag betaalt het studententarief van 30,- per team. De junioren van zondag betalen geen bijdrage. Willen de aanvoerders van de respectievelijke teams dit bedrag overmaken op bankrekeningnr. 15.93.93.361. Daarnaast is er aandacht voor een aantal praktische zaken en kijken we ook even vooruit naar de najaarscompetitie KNLTB, waar onze vereniging voor de eerste keer aan zal deelnemen. Tenslotte is deze bijeenkomst een prima gelegenheid om met de onderlinge teamleden afspraken te maken over speeldagen, vervoer etc. De aanvang is 19.30 uur tot uiterlijk 20.30 uur. Tot vrijdag 1 april. Piramide tennissen in 2005. GEEF JE NU OP! Evenals vorig jaar gaan we weer piramide tennissen. We gaan spelen via het systeem van poules van ca 7 personen ingedeeld op sterkte, ledereen kan in een periode van ca. 8 tot 10 weken 6 partijen spelen tegen spelers van gelijkwaardig niveau. Doel is het spelen van leuke wedstrijden in je eigen poule. Opgeven kan onder vermelding van je telefoonnummer en je speelsterkteaanduiding: beginner, gemiddeld, of gevorderd tot en met maandag 28 maart aanstaande bij Jolanda Swinkels tel. 542011 of E-mail ton.iolandaswinkels@wanadoo.nl Dorpencompetitie 2005 Bijeenkomst op vrijdag 25 maart Om 19.30 uur is er een bijeenkomst in de kantine voor de teamcaptains en natuurlijk zijn ook de andere teamleden van harte welkom. Indien de captain verhinderd is, graag voor vervanging zorgen. Het programma wordt verstrekt, de t-shirts worden uitgedeeld en ieder krijgt instructies over het wedstrijdschema enz. Het programma is ook op internet te lezen: www.vsseisteyncom/tvy Zaterdag poule B team B1 Zondag poule B team B1 Mariet Janssen Captain Gonny van Dijck Captain Leon Nijssen res. Captain Riek Heidens res.Captain Twan Jenniskens Jeu de Wit Tilla de Wit Peter Philipsen Mustafa Sorkhabi Zaterdag poule B team B2 Zondag poule B team B2 Wim Bouten Captain Gerda Martens Captain Jules Loenen res.Captain Lenie Grienen res. Captain Maria Loenen Fun Emonts Jolanda Swinkels Wiet Crienen Rian Spreeuwenberg Zaterdag poule C team C Zondag poule C team C Gerda van Lipzig Captain Harrie van Lipzig Captain Mieke Peters res. Captain Hay Vogels res. Captain Marcel van der Zanden Elly Verstappen Ton van Hees Miranda de Wit Lea Hendriks Tennisiessen 2005 Ook komende zomerseizoen zal de tennisschool Maascourt de tennisiessen voor TV Ysselsteyn organiseren. De trainingen worden dit jaar gegeven door Meggie van Knippenberg. De lessen zullen op de woensdag en de donderdag gegeven worden. Het aantal lessen voor zowel de junioren als de senioren is 12. Normaal zullen ze voor de grote vakantie ingepland worden. Je kunt je alleen opgeven, maar men kan zich ook als groep opgeven.Heb je interesse, vul dan het onderstaande formulier in en stuur dat op naar Meggie van Knippenberg Lambertusstraat 25 5866 AN Swolgen. De inschrijving sluit op 25 maart. Voor meer informatie bel Meggie 0478-692336 of 06-25404347 Naam en VoornaamJunior/Senior Adres postcode en woonplaatsEerder les gehad TelefoonGeboortedatum Voorkeur woensdag of donderdagWelk uur

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 11