Ysselsteyns Nieuws» Blad Redactie: Dorpsraad Jrg43, nr. 11 18 maart 2004 Van Lovinckplein 8: Matteüs 21,1-11: "Zie uw koning komt tot u, zachtmoedig en gezeten op een ezel, op een veulen, het jong van een lastdier". Vandaag nog wordt Jezus geprezen en toegejuicht. En morgen is het ineens anders, men loopt achter anderen aan die dan sterker lijken. Kennen we daar niet iets van onszelf in terug? Intenties van 19 t/ni 25 maart 2005: za 19 nirt 19.00 u Gezinsviering i.v.m. Palmzondag. (Enjoy together) Frank van de Pas; jrd. Jan Janssen en overl. fam Janssen-van Compel; Lies Koonings-Veron; Toon Lemmens en Wiel van den Heuvel en ouders Lemmens-Poels; Johan Vogels en overl. fam; Bertha en Wim Jagers en Jo en Wim Thoonen. zo 20 mrt 9.15 u Palmzondag. (Vivace) Mien Arts-Heidens; ouders Hellegers-Maas. di 22 mrt 19.00 u Boeteviering. Piet Cox. do 24 mrt 19.00 u Witte Donderdag. Viering in Vredepeel. vr 25 mrt 19.00 u Goede Vrijdag. Kruisweg in onze kerk. Misdienaars: za 19.00 u Kevin en M ike; zo 9.15 u Stef en Niels; di 19.00 u Erwin en Kevin. -Goede Week: Deze week vieren we de hoogtepunten van ons geloof. Vooral op Witte Donderdag Goede Vrijdag en Pasen. Laten we rekening houden met de vieringen van dat geloof en eraan deelnemen. Het bisdom heeft dit jaar als speciaal thema Boete en Verzoening. Dit is dé christelijke manier om het weer in orde te maken als er iets mis is gegaan in ons leven. Daarom ook een bijzondere uitnodiging om deel te nemen aan de boetevieringen. Vastenactie: Komende week wordt in alle drie de parochies de collecte voor de vastenactie gehouden. Als u het zakje vantevoren al ontvangen hebt, wilt u dat dan vast (liefst gevuld) klaar leggen; dat werkt sneller voor de collectanten. Laten we de leus van Marjo voor ogen houden: "Herinner jij je schooltijd? Vijf miljoen kinderen in Nepal hebben deze herinnering niet Nieuw Missen-schema: Vanaf de eerste zondag in mei beginnen we met een nieuw schema voor de diensten in het weekend. We zullen in de toekomst steeds in alle drie de parochies ook de tijden van de andere parochies publiceren, zodat, als we een keer niet zouden kunnen, nog altijd elders in ons cluster een dienst kunnen bijwonen. Zoals u al gehoord hebt zijn de diensten voortaan: op zaterdag 17.30 u in Merselo, 19.00 ii in Ysselsteyn op zondag 9.30 u in Vredepeel (soms zal er bij bijzondere gelegenheden zoals 'n eerste communie e.d. geschoven moeten worden en soms misschien uitgeweken moeten worden naar zondag 11.00 u). Deze tijden zijn vastgesteld in een gezamenlijke vergadering van de drie kerkbesturen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 1