CRESCENDO "Wie zal dat betalen? Na 4 maanden keihard werken is het dan wederom zover!! Toneelvereniging Crescendo staat opnieuw in de startblokken voor de opvoering van de komedie "Wie zal dat betalen?" van Carl Slotboom. Op zaterdag 12 maart en zondag 13 maart a.s. kunt u voor de eerste twee opvoeringen terecht in gemeenschapshuis "de Smelehof". Op maandag 28 maart. 2e Paasdag zal een derde opvoering volgen in de Venrayse schouwburg. Alle avonden beginnen om 20.00 uur. De Grote Markt in Kersttijd. We horen de schapen van de levende kerststal blaten en het carillon kerstliedjes spelen. Annemiek en haar vriendin Suus leiden hotel "Het Zwaantje". De zaak draait echter niet zo goed: er is geen geld om het lekkende dak te repareren en de gasten moeten daarom noodgedwongen eten in de lounge. Ook Karei Bosman heeft geldzorgen. Zijn huis staat in brand en samen met zijn vader Johannes en zijn zusje Gijsje zoekt hij, midden in de nacht, onderdak in deze herberg. De tot over zijn oren verliefde hotelgast Frans, vraagt aan Suus of ze met hem wil gaan schaatsen op de kunstijsbaan. Of misschien wel gezellig funshoppen? Het is immers koopzondag. Karei heeft een advertentie in de Peel en Maas gezet waarin een Amerikaanse notaris hem oproept zich te melden in verband met een omvangrijke erfenis. Deze advertentie hoeft hij alleen maar te laten lezen aan de overige hotelgasten en vanaf dat moment kan hij een luizen leventje gaan leiden.... De rollen worden ingevuld door: Ans Philipsen, Petra Janssen, Jan Gevers, Jos van Wijlick, Lonneke Joosten, Ivon Hendrix, Willy Janssen en Ferdy Seuren. De regie is in handen van de Venrayse zangeres en actrice Josje Oudenhoven, die met deze productie haar regiedebuut maakt bij Crescendo. Kaarten voor deze bijzondere voorstelling zijn te verkrijgen bij: Snacknoint Snackers tel. 545025. of Willie Koonings tel. 545105 HEB JE ZIN OM TE DANSEN??? Je kunt je nu reeds opgeven voor het nieuwe seizoen van dansvereniging De Peeldancers. Het seizoen loopt van mei 2005 tot april 2006. Op maandag 11 april a.s. hebben we een kijkles van 18.30 uur tot 19,30 uur. Je kunt dan moderne en garde dansen zien van alle leeftijden. Kom gerust eens vrijblijvend kijken. Dansen is een heerlijke sport om te doen en je wordt er ook nog lenig van. PEELDANCERS w Graag opgeven bij Marian Poels tel. 541414 of Bertinie Gielens tel. 541379. S-SSIISTEVH

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 9