Muziekvereniging de Peelklank Federatief solistenconcours Op 9 en 10 april wordt het federatief solistenconcours gehouden in Venray. Heb je je nog niet opgegeven en wil je toch graag meedoen, neem dan even contact op met Jolanda Wilmsen, tel. 541835. Ais je ook al weet welk stukje gaat spelen en in welke divisie je uitkomt, geef dat dan ook meteen even door. Kennismakingsconcert voor de IVM-leerlingen Op maandag 21 maart geeft de fanfare om 19.00 uur een kennismakingsconcert voor de IVM-leerlingen. Het is dc bedoeling dat er enkele optredens worden verzorgd door de IVM-leerlingen van Wil Jacobs en de IVM- leerlingen van de muziekschool. Tevens zal de fanfare enkele muziekstukken ten gehore brengen. Voor de IVM-leerlingen bestaat er de mogelijkheid om vragen te stellen en kennis te maken met de fanfare instrumenten. Ook kunnen zij de instrumenten uitproberen. Natuurlijk is iedereen welkom die interesse heeft in dc blaasmuziek. Heeft u misschien vroeger een instrument bespeeld en wilt u nu weer iets in de muziek gaan doen, dan is dit wellicht de gelegenheid om de draad weer op te pakken. Graag tot ziens op maandag 21 maart in het gemeenschapshuis. Jeugdfestival PAY IT olgende week zondag 6 maart organiseert de federatie van muziekgezelschappen van de gemeente Venray de PAY IT. Dit is een muziekaal spektakel waaraan zo'n 250 jonge muziekanten deelnemen uit de gemeente Venray. Natuurlijk ontbreken de leden van de jcugdfanfare en de jeugddrummers van JES 1 cn JES 2 ook niet. Op zondag morgen om 10.00 uur wordt begonnen met repeteren met een fanfare orkest, een harmonie orkest en een jeugddrumcorps. Deelnemers verzamelen zich om 9.30 uur bij "De Houwerf'. De repetities vinden plaats in "de Smelehof'. De orkesten staan onder leiding van docenten van de muziekschool: Geert Jacobs, Frank Steeghs en Jan Voermans. Om 15.00 uur vindt er een gezamenlijke uitvoering plaats in de "De Houtwerf Zowel de repetities en de uitvoering zijn vrij toegankelijk. Wij willen met name de basisschoolleerlingen uitnodigen om eens tc komen kijken en luisteren naar hun leeftijdsgenootjes. Tot ziens op zondag 6 maart in "De Houtwerf'. HBS "Ons Genoegen" Ron v.d. Hoff wint Rotterdam Ron v.d.Hoff leverde het voorbije weekend een prima prestatie door in Rotterdam het vermaarde challange-toumooi op zijn naam te schrijven. Dit tournooi, bestaande uit een open ronde van 60 pijlen met aansluitend finaleronden, mag zich jaarlijks verheugen in een grote belangstelling waar het neusje van de zalm op nandbooggebied aan de meet komt. Zeker ook als voorbereiding voor het N.K. van komend weekend waar ook de tickets voor het W.K. verdeeld worden. De open ronde eindigde Ron als 2° met 581 p. In de finaleronden versloeg hij Henk Vogels en Pieter Custers waarna de finale tegen oud-lid Bernie Camps volgde. Ook die finale sloot hij winnend af, een mooie opsteker vlak voor dit N.K. In de compoundklasse haalde Johan v.Dongen een 5e plaats. Aspiranten e Bij het rayonkampioenschap voor aspiranten in Sittard werd Yvon v.d.Ven 3e voor Inge Tonnaer die een 4L plek behaalde. Competitie 25 m. Dinsdag a.s. schieten we op onze banen de laatste 25 m-competitiewedstrijd. Aanvang 19.30 uur, N.K. Veteranen Volgende week zaterdag word op onze banen gestreden om de Ned.indoortitels voor veteranen. Ook de 2e, 3 en 4e klasse schieten dan om het kampioenschap, resp. te Baarschot, Milheeze en Middelbeers. Aanvang alle wedstrijden 10.00 uur. jSSEtSTEVw/l

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 7