WONINGBOUW YSSELSTEYN Door complexe wetgeving en Milieucirkels was het jarenlang onmogelijk om in Ysselsteyn woningen te bouwen Daarom is ruim een jaar geleden door de Dorpsraad Ysselsteyn een "Werkgroep Ontwikkeling Ysselsteyn" gevormd. Deze werkgroep "WOY" bestaat uit 4 personen, Frans Ciaessens, Jan Classens, Sieb Nijssen en John Michels. Doel van de werkgroep was/ïs om de woningbouwmogeiijkheden in Ysselsteyn te onderzoeken. Door de werkgroep zijn op basis van de geldende wetgeving de Milieucirkels rondom Ysselsteyn exact in kaart gebracht. Hieruit is gebleken dat er in Ysselsteyn woningbouw mogelijk is in het gebied Timmermannsweg/Ringweg. In overleg met de gemeente Venray is een concept-verkavelingsplan opgesteld. Dit verkavelingsplan bevat naast de wegen de bouwkavels van verschillende grootte. Op basis van dit verkavelingsplan is door de gemeente Venray de procedure voor de bestemmingsplanwijziging in gang gezet. Binnen afzienbare tijd zal deze procedure worden afgerond. Concreet betekent dit dat er medio dit jaar door de Gemeente Venray kavels kunnen worden uitgegeven. Om te kunnen bepalen hoeveel kavels van welke grootte beschikbaar moeten komen is het van belang om te weten aan wat voor type woningen behoefte is. Bijvoorbeeld een vrijstaande woning, twee onder 1 kap, geschakeld etc. Personen die geïnteresseerd zijn in een mogelijke nieuwbouwwoning in Ysselsteyn vragen wij om het "Inventarisatieformulier woonbehoefte Ysselsteyn" in te vullen en op te sturen naar Jan van de Pas, Litsenbergweg 13, 5813 CE Ysselsteyn. Voor vragen kunt u contact opnemen met Sicb Nijssen (0478-54171) of John Michels (0478 542020). Het inventarisatieformulier is aangehecht aan dit YNB en dient voor 11 maart te worden ingeleverd. Nadat de formulieren binnen zijn worden de resultaten overlegd aan de Gemeente Venray. Nadat de resultaten door de gemeente zijn verwerkt zal zo spoedig mogelijk een informatieavond worden belegd. In het YNB zal de datum van deze informatieavond tijdig bekend worden gemaakt. De Gemeente Venray zal op deze avond aanwezig zijn om de nodige informatie te verstrekken omtrent procedures, kavelgroottes, inschrijfmogelijkheden, type woningen etc. Het heeft dus geen zin om die informatie nu al bij de gemeente op te vragen omdat die gewoonweg (nog) niet beschikbaar is. Dorpsraad Ysselsteyn Werkgroep Ontwikkeling Ysselsteyn februari 2005

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 4