programma van 24 feb t/m 5 mrt Donderdagavondgroep 18:30 muziekquiz Vrijdagavondgroep 20:00 medewerkersgroep 1 Discotheek v.d. jeugd v.a. 14 jaar 20:00 medewerkersgroep 2 Donderdagavondgroep 18:30 modeshow Vrijdagavondgroep 20:00 medwerkersgroep 1 Discotheek v.d. jeugd v.a. 14 jaar 20:00 medwerkersgroep 3 .jera70.nl Hallo jongens en meisjes van basisschool St.Oda Wij met de donderdagavondgroep (DAG) willen graag een mini playbackshow organiseren. Daarom willen wij aan jullie vragen of je misschien zin hebt om er aan mee te doen. Dit kan met een groepje kinderen maar het mag ook helemaal alleen. Ook mag je zelf weten welk liedje of wat voor iets je doet. De playbackshow zelf is op vrijdag 15 april. Jullie kunnen dan ook als jullie willen af en toe in de Jera zelf oefenen. Dit zullen we van tevoren nog laten weten. Dus als je op de basisschool St. Oda zit in groep 1 t/m 8 of op speciaal onderwijs in een van die klassen geef je dan snel op. Als je nog vragen hebt kun je even naar Renate Peeters bellen: 541427 Lever dit strookje in bij Ferdv Seuren, Jan Poelsweg 9. donderdag vrijdag zaterdag donderdag vrijdag zaterdag 24-feb 25-feb 26-feb 3-mrt 4-mrt 5-mrt Voor meer info check www deze kinderen doen allemaal mee: wij/ik doe(n) het liedje: van: wij/ik zit(ten) in groep: naam contactpersoon telefoonnummer: WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. PAARDENSPORTVERENIGING Concours te Zeeland Afdeling paarden. Dressuur Klasse B: Sabine Franken met Tenda de 6C prijs Sabine van harte gefeliciteerd! Tennis Vereniging Ysselsteyn is op zoek naar jeugd-rackets. Zijn er mensen die misschien nog een racket hebben liggen wat niet meer gebruikt wordt? Wij zijn er heel blij mee. Ook al is de bespanning niet meer optimaal, geen enkel probleem. Kun je ons helpen, neem dan contact op met Paul Litjens, tel 541932.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 2