Bedankt KEIJSERS-MANDERS Ut zit dur wer op Van dun iëne kant jaommer en van den andere blie. Blie umdat wej dizze vastelaovund wer zoveul högte punten gehad hebben. Namus Prins Serve II en prinses Trudy, Piet en Laura Deters, Gerrit en Nelly Jeugdprins Jos IJeugdpaar Jelle en Lisa, nar Peter en iederiën die en bejdrage geleverd het, hoe klèn of groët dan ok, hartstikke bedankt. Wej zien daor same vur gegaon, wej hebbe ut same wer gedaon. Ök dit jaor wer was den optocht ien Reuzesteyn iën groët högtepunt. Wej wisse maondag iën Venroj al dat ut allemaol goed zaat. Bej de groëte wagens han wej dun urste en dun twedde. Ök de jeugdprinsewagen was urste. Beej de groëte prinsenwagens han weej den twedde pries en de "De Piëlklank" was ok twedde Die pries zien moj, mar daor got toch niks bove ozzen égge Reuzenoptocht. Wat en enthousiasme wat en bezieling, van jong tot aid. Geweldig urn te zien Gillie mugt mit zun allen trots zien dat ge Piëlreus bint. Samen hebbe wej daor wer en fantastisch "theater" van gemakt. Bedankt namens C.V. De Piëlreus Piel reuze Piëlreuzinne Bedankt, dat weej owlie prinselijk paar 2005 möchte zien. Bedankt, vur dizze geweldige carnaval. Weej hebbe genote van het begin tot het eind, vur de volle 111% Prins Servé den twedde en Prinses Trudy 2005 YSSEL5TEYN Reuzenoptocht Ps. As dur nog iemand moj foto's hèt kan ie dees dur mailen nör info@keijsersmanders.nl Keijsers-Manders Installatietechniek B.V. Agrobaan 9 5813 EB Ysselsteyn Keijsers-Manders Sanidrome Keizersveld Venray T. 0478 - 54 42 00 www.keijsersmanders.nl

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 9