Ysselsteyn Senioren Opgave Dorpencompetitie 2005 De dorpencompetitie 2005 staat weer voor de deur. Lekker tennissen in een gezellige sfeer. Wat is het: Een recreatieve competitie met dorpen in de regio. Wanneer: 7 tot 8 speelweken in de periode eind maart tot begin juni. Je kan kiezen tussen de zaterdagavond en de zondagochtend Voor wie: Voor recreatieve spelers d.w.z. voor iedereen, dus ook voor beginners1 Je speeKineen team van min 4 spelers, waarvan 2 dames en 2 heren. De teams worden samen9esteld uit leden van ongeveer hetzelfde niveau. De uiteindelijke poule-indeling gebeurt eveneens op sterkte Een wedstrijd bestaat uit 5 partijen: Damesenkel, Herenenkel, Mix-dubbel, Heren Dubbel en Dames Dubbel. In principe speel je als teamlid 2 partijen van 2 sets op een wedstrijddag. Drtlaar voor het eerst kunnen ook Heren teams zich op geven. Afhankelijk van het amino, wordt er ook een herenpoule opgezet (team van min. 4 heren). Er wordt in een zelfde schema als de mix gespeeld. Bijzonderheden: Op zaterdag kunnen we 4 teams plaatsen en op zondag 3. Dus grijp je kans. Inschrijven: Voor 15 februari 2005 bij Leon Nijssen, tel. 545013 of lwm.mjssen@nccnet.nl Incasso contributie in februari In de loop van februari wordt de contributie voor het seizoen 2005 geïncasseerd. Nieuwe leden De carnaval nadert snel en daarna begint al ras het nieuwe buitenseizoen op 1 april Wil je dan gelijk beginnen met tennissen, dan is het handig als jij je nu al opgeeft Opgeven kan bij Jansen-van de Pas (541495) of nog handiger via onze site www.ysselsteyncom/tvy HBS "Ons Genoegen'" Ravonkampioenschap Het afgelopen weekend werd op diverse plaatsen geschoten om het individuele indoor kampioenschap. Ondanks diverse finaleplaatsen leverde dit kampioenschap echter maar 1 kampioen op en wel Bas Tonnaer, hij hield de eer van de vereniging hoog door de titel te behalen in de compound-juniorenklasse. Hopelijk heeft iedereen de punten gespaard voor het N.K. dat op 27 febr. en 5 maart wordt geschoten. De voornaamste uitslagen van onze leden: Er waren 2e plaatsen voor Michel Camps, Piet van Berkel, Gerard Koonings, Harrie Poels en Mark Poels. Brons was er voor Geert Vollenberg en Ton Heiligers. Teamkampioenschap Op 12 en 13 febr. wordt er geschoten om het rayonkampioenschap voor teams. Ook op onze banen zal er om de titels gestreden worden, op zaterdag zijn de B-klasse recurve en op zondag de ere-klasse recurve. Het rayonkampioenschap voor aspriranten is op 20 febr. te Sittard. Den Doel wenst Prins Serve en jeugdprins Jos mit hun gevolg enne reuzegoeie carnaval toe! PAARDENSPORTVERENIGING Concours te Roggcl Afdeling paarden. Springen Klasse B: Sabine Franken met I enda de 8L prijs Sabine van harte gefeliciteerd! JAARVERGADERING OP WOENSDAG 16 FEBRUARI in Roclanz.ia. Aanvang 20.00 uur De feestavond wordt gehouden op 19 maart.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 5