Muziekvereniging de Peelklank Programma carnaval Serenade prins Servé II Morgen, zaterdag 5 februari, brengen we een serenade aan prins Servé II. Bijeenkomst om 20.30 uur in het gemeenschapshuis in eigen carnavalskleding naar keuze. Optocht Venrav Maandag 7 februari nemen we deel aan de optocht in Venray. Ons nummer in de optocht is nog niet bekend. Gelieve hiervoor Peel en Maas te raadplegen. Heb je geen vervoer voor de optocht in Venray, neem dan even contact op met één van je collega-muzikanten of iemand van het bestuur. Het aanvangstijdstip van de optocht is dit jaar 13.45 uur! Let op: Tijdens de optocht trekken we de carnavalskleding aan die op de repetitie is uitgedeeld. Heb je deze carnavalskleding nog niet, neem dan even contact op met Rob Janssen, tel. 541478. Optocht Ysselstevn Dinsdag 8 februari nemen we deel aan de optocht in Ysselsteyn. Bijeenkomst bij het gemeenschapshuis om 14.00 uur. Let op: Ook in deze optocht trekken we de kleding aan die op de repetitie is uitgedeeld. Heb je deze carnavalskleding nog niet, neem dan even contact op met Rob Janssen, tel. 541478. ^leveren carnavalskleding ij vragen de leden om de carnavalskleding op de eerste repetitie weer in te leveren in dezelfde plastic tas. Kleding niet uitwassen. Zorg ervoor datje de kleding compleet en onbeschadigd inlevert!!! Corveedienst Corveedienst voor de maand februari: Roel Linders, Simone Maessen, Cindy Mansvelders en Eric Michels. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Jeugdfanfare Rijden op vrijdag 4 februari: Tom Wilmsen, Stefanie Romme en Petra Spreeuwenberg. We vertrekken om 17.55 uur bij de Smelehof. Afmelden bij Petra 542069. Op vrijdag 11 februari is er geen repetitie. Basisschool "St.Oda"-Oudervereniging Carnaval Vrijdagmiddag 4 februari a.s. vieren we met alle groepen carnaval in de 'Smelehof. Prins Servé en zijn prinses zullen hierbij hun opwachting maken. De ochtendschooltijd eindigt op die dag voor iedereen om 11.45 uur. Deze dag is er geen gelegenheid tot overblijven. De kinderenmogen tussen 13.30 en 13.45 uur bij het gemeenschapshuis zijn, waarbij we ze vragen de fietsen te plaatsen tegen het gemeenschapshuis. Om 15.45 uur zal de middag afgelopen zijn. De deuren van het gemeenschapshuis zullen ook pas om 15.45 uur geopend worden. Dit natuurlijk i.v.m. de veiligheid van de kinderen. De kinderen kunnen dan om 15.45 uur bij het gemeenschapshuis worden afgehaald. Deze middag willen we graag vieren met alle kinderen van de school. Dit betekent dat ook de kleuters worden verwacht. Wilt u de kinderen a.u.b. geen geld, snoep, klappers en confetti meegeven. Na de carnavalsmiddag begint de voorjaarsvakantie, die duurt tot 14 februari. We wensen iedereen een fijne week toe. Toneelvereniging Crescendo -»1» Toneel^""" Receptie Prins Servé II J CRESCENDO A.S. zaterdag vindt de receptie plaats van Servé II. Wij willen als Crescendo graag Servé gaan feliciteren. Leden die mee willen worden verzocht om 21.00 uur te verzamelen in de Smelehof. Voor in de agenda Maandagavond 14 februari: Vergadering produktieteam. Woensdagavond 6 april: Jaarvergadering Uitnodiging met tijdstip en locatie volgen nog voor beide bijeenkomsten.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 4