Ysselsteyns Nieuws- Blad Ook Redactie: Dorpsraad Jrg 43, nr. 3 21 januari 2005 Van Lovinckplein 8: Matteüs 4,12-13: Toen Jezus vernam dat Johannes was gevangen genomen, week Hij uit naar Galilea. Met voorbijgaan van Nazareth vestigde Hij zich in Kafarnaüm Van toen af begon Jezus te preken. Johannes is er voor in de gevangenis gezet. En toch predikt Jezus precies hetzelfde als zijn voorganger. "Bekeert u en geloof, want het koninkrijk van God is nabij:" Hij laat zich niet afschrikken door argumenten als: "Hou op, je ziet hoe het Johannes is vergaan en wat hij bereikt heeft." En ook vandaag zijn de tegenwerpingen niet van de lucht. "Het koninkrijk van God heeft op aarde geen kans. Hier heersen wetmatigheden:" "Schei toch uit met je idealisme. Je hebt geen kans. Sommige dingen gebeuren nu eenmaal:" Jezus heeft ons indertijd laten zien dat het koninkrijk van God toch een plek op aarde vindt w dat iemand, die zich met zijn hele wezen voor dit rijk inzet, sterker is dan alle bezwaren en wetmatigheden samen. Vandaag ligt het aan ons Jezus' boodschap levend te houden en aan de wereld te laten zien dat het koninkrijk van God daadwerkelijk nabij is en een plaats op aarde heeft. Tegen allen bezwaren en wetmatigheden in. Intenties van 22 t/m 28 januari 2005: za 22 jan 10.30 u Uitvaart van Truus Willems-Lemmen. 19.00 u (Volkszang) overl. fam v.d. Pas-Custers; ouders Arts-Gielen en overl. fam.; Jan Janssen en To Janssen-Thielen; zieken levenden en overledenen van de fam. Mulders- Maessen. zo 23 jan 9.15 u (Ouderenkoor) jrd. Mathieu Arts. di 25 jan 19.00 u Martien Couwenberg (KBO); Rien Gommers. Misdienaars: za 10.30 u Erwin en Anja; za 19.00 u Stef en Niels; zo 9.15 u Jelle en Mike; di 19.00 u Stef en Kevin. ll.tr WwM With

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 1