Dorpsraad^) (^Ysselsteyn ENJOYS» iTOGETHER Mededeling Dorpsraad: Website Sinds deze week is de website van de gezamenlijke dorpen van de Gemeente Venray online. Via de portal "dorpenvenray" kun je verder naar de diverse dorpen, in de toekomst ook naar de wijken van Venray. Je vindt hier vee! informatie over de tien dorpen en uiteraard over Ysselsteyn. Nieuws berichten, evenementenkalender, adressen van verenigingen met een link naar hun eigen websites, een fotoalbum, versturen van een ansichtkaartje uit Ysselsteyn, notulen dorpsraadsvergaderingen plattegrond enz. NieuwsgierigWA Binnenkort wordt aan alle verenigingen er. stichtingen uit Ysselsteyn de mogelijkheid geboden een eigen website te openen onder die van het dorp. Elke vereniging kan zijn programma op de website kwijt, de uitslagen en standen van de verschillende teams, de informatie van en over het bestuur. Hieraan zijn géén kosten verbonden: zelfs de basisopleiding om informatie op de website te plaatsen, wordt gratis verzorgd. Het is de bedoeling dat de verenigingen omstreeks 15 februari 2005 on-line gaan. Attentie verenigingen: Wij verzoekers u minimaal een persoon door te geven voorde opleiding tot webmaster 1 a 2 avondenvoor hef onderhouden van de eigen verenigingssite. In jan '05 proberen wij met de cursus te starten. Opgave: per email: vsselstevn@dorpenvenray.nl of bij het secretariaat van de dorpsraad. De verenigingen, die hun adresgegevens doorgegeven hebben staan vermeld op de sits. Er bestaat nog steeds de mogelijkheid je gegevens door te geven. Verenigingen met een eigen website, hebben een 'link' op de website. De webmasters Yvonne Michiels en Jan v/d Pas zorgen voor het actueel houden van de dorpensite Ysselsteyn nieuws, evenementenkalender, agenda en verslag dorpsraad). Voor meer informatie of opmerkingen, neem dar? even contact op met de secretaris van de dorpsraad. Dorpsraad Ysselsteyn Seen: J v/d Pas WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen buisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Nieuw telefoon no. 0900-8818. Vrijdagavond 10 december vanaf 18.00 uur (in de bebouwde kom) of zaterdag 11 december komen wij weer bij u langs voor de jaarlijkse kerststerrenactie. De prijs bedraagt 3,50 per stuk. Mocht u op deze data niet thuis zijn kunt u ze ook telefonisch bestellen bij Liesbeth Kleuskens tel. 541535 of Mieke Peters tel. 541560 en 06-48324996 of u kunt ze zaterdagmorgen 11 december zelf afhalen bij het kantoor van Houbensteyn aan de Ysselsteynseweg 69. Wij vertrouwen op uw medewerking en hopen ook dit jaar weer tot een goed einde te brengen, zodat we het komende jaar weer een nootje kunnen laten horen. Voor de leden Wil iedereen zaterdag om 9.30 uur aanwezig zijn bij hel kantoor van Houbensteyn. Als je echt niet kunt meld je dan af bij een van de bestuursleden, maar kom als het enigszins kimt. Want vele handen maken licht werk

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 2