1 Muziekvereniging de Peelklank Mededelingen Night of Pop and Classics Na een lange voorbereiding is het dan zover: vandaag, vrijdag 19 november en morgen, zaterdag 20 november "Night of Pop and Classics". Wij vragen de leden tijdig aanwezig te zijn, zodat we 19.30 uur op het podium klaar kunnen zitten. Zorg er ook voor datje de muziekstukken op volgorde hebt liggen. Een lijst met de volgorde is maandag 15 november uitgedeeld. Wat betreft de kleding: denk aan zwarte broek, zwarte sokken en schoenen en witte blouse! Intocht Sinterklaas As. zondag 21 november is de jaarlijkse intocht van Sinterklaas. Bijeenkomst bij het gemeenschapshuis om 14,15 uur. Oud ijzer actie Op zaterdag 4 december is de halfjaarlijkse oud ijzer actie. Jeu gdfan fare Vrijdag 19 november is er géén repetitie. We hopen jullie te zien bij de Night ot Pop en Classics. Zondag 21 november zullen we samen met de fanfare Sinterklaas inhalen. Zorg datje om 14.15 uur bij het gemeenschapshuis bent. Vergeet je marsboekje met de Sint muziek en je kleine standaardje voor op je instrument niet. Trek een blauwe spijkerbroek en een witte blouse aan. Als we buiten lopen mag je je jas aan houden. (Liefst niet te fel gekleurd). Vrijdag 26 november is er wel een repetitie in Ysselsteyn. Basisschool "St.Oda" - Oudervereniging Intocht Sint Zondag 21 november a.s. zal de Sint (met zijn Pieten) zijn intocht houden in Ysselsteyn. Om 14.30 uur zal hij door de fanfare op de Kievitsweg worden opgehaald. De route is als volgt: Puttenweg, Pioniersstraat, Moerslag, Grauwveen, Timmermannsweg, Lovinckplein(langs de kerk), Puttenweg, Smelehof. De deuren zijn vanaf 14.45 uur open. Enkele opmerkingen - Er zal om begrijpelijke redenen niet gestrooid worden op de kruispunten. - Mogen we in opdracht van de Hoofdpiet aan de kinderen (en ook hun ouders) vragen stil te zijn als de Sint aan het woord is, zodat hij voor iedereen in de zaal verstaanbaar is. - Mogen we iedereen vragen om niet te roken in de zaal. TIEF Zii-Actief afd. Ysselsteyn Feestavond 23 november Na een tijd van veel werk en veel oefenen is het dan zover. Het 70-jarig jubileum. We beginnen de feestavond om 18.00 uur met ccn H.Mis in de parochiekerk. De H.Mis wordt opgeluisterd door Enjoy Together. Na de H.Mis wordt de feestavond voortgezet in het gemeenschapshuis. De avond wordt verzorgd door de eigen leden en tussen de optredens door wordt er een buffet geserveerd. Wij wensen alle leden en genodigden een fijne avond. Goed slapen Op deze goedbezochte avond werd ons verteld wat slapen is. Ook werden er enkele tips gegeven over leren slapen. Toch zijn er misschien nog mensen, die meer informatie willen en die eventueel een cursus willen volgen. De cursus bestaat uit 6 lessen en kost 70,00. Ben je aanvullend verzekerd dan krijg je die weer vergoedt. Het nummer watje dan moet bellen is 077-3997310 van de thuiszorg en vragen naar Martin Wijnen. Of je kunt bellen naar de klantenservice 077-3209595. Hallo Damesgymclub half 7 Let op! Dinsdag 23 november is er géén gym. Op dinsdag 30 november is er weer les. Groetjes damesgymclub half 7. öymnasto Aid Prinse Kompenjeei Denken jullie aan de opgave voor de feestavond. Opgeven voor 1 december tel. 541352. .»—«r TPÊIM^ «i'(i to

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 4