Nieuws Tijd voor elkaar is niet tijdgebonden Redactie: Dorpsraad Jrg 42, nr. 47 19 november 2004 Van Lovinckplein 8: Lucas 23 35-43: De leiders lachten Hem uit en zeiden: "Anderen heeft hij gered; laat Hij nu zichzelf redden als Hij de Messias van God is, de uitverkorene!" Ook de soldaten dreven de spot met Hem; ze kwamen Hem wijn brengen en zeiden: "Ben jij de koning van de joden? Red dan jezelf!" Geen koning met eerbetoon in een gouden koets, maar een koning totaal ontluisterd en vernederd tussen twee misdadigers. Geen gouden kroon en hoge troon, maar een doornen kroon en een kruis. In plaats van zichzelf te redden, redt Hij die ene moordenaar naast Hem op het kruis. "Heden nog zui je met Mij zijn in het paradijs." Tot op het kruis blijft Hij wie Hij was, iemand die anderen redt en toekomst biedt. Niet de sterken en machtigen maken indruk bij God maar kleine en zwakke mensen. De gekruisigden vinden gehoor bij Hem. Aan hen behoort het koninkrijk. Intenties van 20 t/m 26 november 2004: za 20 nov 19.00 u (Vivace) overl. leden van het kerkelijk zangkoor Vivace; ouder Pouwels-Voesten en overl. farm; jrd. Maria Geertruida van Dijck-Wismans. 21 nov 9.15 u (ouderenkoor) Wilhelmus Bollen en Hendrina de echtg.; Truus van Schijndel- Thijssen; Janus Broeders en Gijs. di 23 nov 18.00 u Voor alle levende en overleden leden van Zij-Actief, bij het 70-jarig jubleum. do 25 nov 14.00 u Uit dankbaarheid bij het 40-jarig huwelijk van Antoon en Betsie Arts-Lucassen Misdienaars; za 19.00 u Jelle en Niels; zo 9.15 u Joris en Anja; di 18.00 u eigen misdienaars; do 14.00 u Stef en Mike Doopsel: Worden deze zondag gedoopt: Veerle Knijnenburg, Overloonseweg 89 D, Venray Kevin Camps, Taber, Canada José Arts, Crommentuynstr. 64, Meterik Loes Rops, Timmermannsweg 86. Oda-avond: Zaterdag is de jaarlijkse Oda-avond voor de vrijwilligers van onze parochie. Het begint na de H. Mis in het gemeenschapshuis. Alle vrijwilligers, die zich niet afgemeld hebben, worden daar verwacht. MUlt"

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 1