IRMft Ysselsteyn Senioren Bijeenkomst baancommissie op maandag 15 november Voor de leden van de baancommissie is er op maandag 15 november om 19.30 uur een bijeenkomst in de kantine. Alle baancommissieleden worden verwacht. KNLTB-{voorjaars)competitie 2005 Ook in 2005 neemt onze vereniging deel aan de KNLTB-competitie. In het voorjaar zitten we door baanbezetting en beschikbare baancapaciteit vooral op de vrijdag en zaterdag helemaal vol. Nieuwe teams kunnen op dit moment dan ook alleen op zondag of dinsdag (dames overdagjgeplaatst worden. Daarom hoor ik als verenigingscompetitieleider graag of er nog meer belangstellenden zijn voor de voorjaarscornpetitie op dinsdag categorie damesdubbel of zondag in de categorieën heren/dames/mix. Voor alle anderen hebben wij a s alternatieven dorpencompetitie of de nieuwe najaarscompetitie in september/oktober. Het definitieve opgaventraject voor de dorpencompetitie en de najaarscompetitie volgt nog later deze winter resp. in het 2 kwartaal 2005. De aanvoerders van de bestaande voorjaarsteams (zie voor de huidige teams www.ysselsteYn.com/tvy) wil ik vragen om de wijzigingen in de bestaande teams aan mij door te geven. Teams Voorjaarscornpetitie 2005 (voorlopige indeling) Team Dames Dubbel Heren Dubbel 1 Heren Dubbel 2 Mix Dubbel 1 Mix Dubbel 2 Mix 35+ 1 Mix Heren 1 Heren 35+ Dames 1 (vh meisjes 1 plus?) Heren 1 (vh jongens 1plus?) Nieuw team? (heren/dames/mix) Dinsdag: Vrijdag Vrijdag Vrijdag Vrijdag Zaterdag Zaterdag Zaterdag Zaterdag Zondag Zondag Zondag Captain Liesbeth Altink Hay Claessens Fun Emonts Jan Vergeldt Marcel Hellegers Truus Kusters Danielia Altink Wim de Wit Jan Altink nog niet bekend nog niet bekend Reacties inzake voorjaarscompetitie KNLTB graag uiterlijk 28 november naar Twan de Wit, tel 541279 maar liever nog via E-mail: tdwit@home.nl. NIEUW Naiaarscompetitie KNLTB 2005 NIEUW Met ingang van 2005 willen we daarom teams gaan inschrijven voor de najaarscompetitie. Voor deze competitie zijn er in tegenstelling tot de vooijaarscompetitie nog volop mogelijkheden. Deze competitie loopt in 2005 van ca. 10 september tot en met eind oktober (6 tot 7 speeldagen). Hiervoor willen we in 2005 de volgende competitievormen aanbieden. Vrijdagmiddag: Heren- en/of Dames- en/of Mixdubbel 55+ Zaterdagmiddag: Heren- en/of Mixdubbel (4 dubbeipartijen) (4 dubbeipartijen) Als je hiervoor belangstelling hebt, dan vragen je bij voorkeur met een team van 4 aan te melden, maar individueel kan natuurlijk ook. Definitieve indeiing is afhankelijk van de getoonde belangstelling en mogelijkheden. Het betreft een voorlopige inventarisatie. In de periode mei/juni 2005 vindt de definitieve inventarisatie en opgave plaats. Heb je belangstelling voor de najaarscompetitie 2005 dan graag uiterlijk 28 november een telefoontje naar Twan de Wit, tel. 541279 of liever nog per E-mail •-• pbaar mode- --voor Ijem en (war- TIP TIP TIP Bij aankoop van 2 producten krijgt u zolang de voorraad strekt een DVD van de kinderfilm De Looney Tunes gratis. Dus kom snel want op is op! Puttenweg 18 5813 BD Ysselsteyn Tel. 0478-541966

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 8