<•••;- AFDELING Yssclsteyn/Vredepeel KBO A Advents-Kerstviering. Woensdag 22 december is deze viering. In tegenstelling tot voorgaande jaren is deze viering niet 's middags, maar 's avonds. Aanvang 19.00 uur;nadere mededelingen volgen nog. KIENEN. Woensdag 17 november is er om 13.30 uur kienen in de Smelehof. BILJARTEN Uitslagen Federatie-competitie: week 45 U Ysselsteyn 1 Vrij America 4-Ysselsteyn 4 7-2 Sevenum 4-Ysselsteyn 2 5-4 mYsselsteyn 5-Broekhuizen 3 2-7 Kemphaan 4-Ysselsteyn 3 6-3 Spreuk van de week: "Waardering is de ladder waarlangs het zelfvertrouwen omhoogklimt Muziekvereniging de Peelklank Repetitie fanfare Hieronder volgt een overzicht van de laatste repetities in de voorbereiding op onze concerten van 19 en 20 november: Night of Pop and Classics. Zaterdag 13 november: repetitie van 18.00 - ca. 20.00 uur. Maandag 15 november: repetitie van 20.00 - ca. 22.30 uur. Woensdag 17 november: generale repetitie van 19.00 - Bovenvermelde repetities vinden allemaal plaats in de feesthal van fam. Jenniskens. Leden, kom zoveel mogelijk naar de repetities. Dit geldt in het bijzonder ook voor de repetitie van woensdag 17 november. Tijdens deze repetitie wordt het geluid uitgetest (microfoons e.d.), daarom is het extra belangrijk dat iedereen aanwezig is. Kun je echt niet komen, meld je dan even af bij Jacqueline van Asten, tel. 541849 (op maandag graag vóór 18.30 uur). Kleding Night of Pop and Classics Na overleg met belichtingsdeskundige hebben we gekozen voor de volgende kleding: Zwarte broek, zwarte sokken en schoenen en witte blouse. Muzikale hulde bij opening Rabobankkantoor Venray Vandaag, vrijdag 12 november wordt het vernieuwde kantoor van onze hoofdsponsor Rabobank Venray Meerlo-Wanssum officieel geopend. Ter gelegenheid daarvan wordt een stertocht georganiseerd met een gezamenlijke muzikale hulde van de muziekverenigingen uit het werkgebied van Rabobank Venray Meerlo- Wanssum. Aanvang van de stertocht 19.00 uur, wij vertrekken vanaf de Langstraat in Venray. De gezamenlijk- muzikale hulde bestaat uit de marsen Semper Viator en So Long. Deze marsen zijn onlangs uitgedeeld. Onderweg spelen wij gewoon marsen uit ons eigen repertoire. Gezamenlijk vertrek vanaf het gemeenschapshuis om 18.30 uur. Als je zelf geen vervoer hebt, neem dan voor de zekerheid contact op met een van je collega-muzikanten. Voor degenen die op eigen gelegenheid naar Venray gaan: zorg datje uiterlijk 18.45 uur aanwezig bent (in Venray Langstraat afrijden tot eind, vervolgens linksaf en verzamelen op grasveld aan rechterkant). Examens ieugddrummers Wij feliciteren Mark, Ron, Jelle en Vera met het behalen van het A-diploma en Teun en Tom met het behalen van het B-diploma! Intocht Sinterklaas Op zondag 21 november is de jaarlijkse intocht van Sinterklaas. Muziekaanbod Schouwburg Evenals vorige jaren bestaat voor leden van onze vereniging de mogelijkheid om met korting kaarten te reserveren voor voorstellingen uit het Muziekaanbod. Voorwaarde is dat de reserveringen via de vereniging lopen. Voor informatie over de voorstellingen kunt u kijken in het programmaboek van de schouwburg of op de internetsite www.schouwburgvenrav.nl. Ook kunt u inschrijvingsformulieren opvragen bij Jacqueline van Asten, tel. 541849. 9 1 P h TSSll»«»

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 4