Ysselsieyns Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 42, nr. 46 12 november 2004 Van Lovinckplein 8: Lc 21, 5-19: Toen zei Hij hun: "Het ene volk zal opstaan tegen het andere en het ene koninkrijk tegen het andere. Er zullen zware aardbevingen zijn en op verscheidene plaatsen hongersnood en pest; en er zullen zich schrikwekkende en grote tekenen voordoen aan de hemel". Wanneer ik om me heen kijk en luister naar wat er aan de hand is dan kan ik bang worden en denken dat het met onze wereld de verkeerde kant opgaat. Regenwouden worden gekapt, bomen en planten gaan dood, diersoorten sterven uit. Het milieu is verstoord, het water en de lucht vervuild. En er zijn allerlei mens-gestuurde rampen en in ons eigen land staan mensen elkaar naar het leven. De boodschap van Jezus is: laat je door dat alles niet bang en moedeloos maken. Blijf vechten voor het behoud van de schepping en voor rechtvaardige menselijke verhoudingen. Als je echt gelooft, blijf je overeind in de stormen van de tijd. Intenties van 13 t/m 19 november 2004: -*a 13 nov 19.00 u (kinderkoor) Piet Swinkels en kleinkind Mara; Jan en Harrie Lemmen. „o 14 nov 9.15 u (Volkszang) jrd. Simon Lemmens en Catharina Verstraaten; Agnes Philipsen-van der Sterren; 6 wkd Fien Fleurkens-Zanders. di 16 nov 19.00 u jrd. Martinus Hubers en Gerarda Arts en dochter; Johan Vogels en overl. fam. Vogels-Jeurissen; Frans Stiphout; Fien Fleurkens-Zanders (KBO); overl. fam. Hubers Loonen; Math van Dijck (jrd) en Grad van Dijck. Misdienaars: za 19.00 u Klaas en Anja; zo 9.15 u Bart en Niels; di 19.00 u Erwin en Kevin. Müiïfhhi Wie de krant leest of het journaal ziet kan denken dat de eindtijd is aangebroken, oorlog, geweld, onlusten.... Laatje niet uit het veld slaan zegt Jezus ons. Er komt een tijd - zie je de tekenen al? - dat het hele bestel zal kantelen. Kwaad wordt goed, oorlog wordt vrede, haat wordt liefde. Houd stand, je hebt een leven te winnen (I

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 1