Muziekvereniging de Peelklank Repetitie fanfare Morgen, zaterdag 23 oktober, is er van 18.00 tot 20.00 uur een repetitie voor de fanfare i.v.m. de voorbereiding op "Night of Pop and Classics". Dit aanvangstijdstip is afwijkend van het uitgereikte repetitieschema! Let op: De repetitie van as. maandag 25 oktober begint voor de leden van Ysselsteyn om 19.30 uur! Dit i.v.m. het doorspelen van de koralen voor zondag 31 oktober tijdens de Allerzielendienst op het kerkhof. Kijk thuis even na of je de partijen van de koralen "Great is thy faithfulness" en "Ach wie flüchtig, ach wie nichtig" hebt. Leden graag tijdig aanwezig i.v.m. het klaarzetten van de stoelen. Optredens komende tijd Zondag 31 oktober Zondag 7 november Vrijdag 12 november Vrijdag 19 november Zaterdag 20 november: Zondag 21 november Zaterdag 4 december Opluisteren Allerzielendienst op kerkhof 14.30 uur Serenade jubileum voetbalclub Deelname stertocht i.v.m. officiële opening kantoor Rabobank 1.9.00 uur Night of Pop and Classics Night of Pop and Classics Intocht Sinterklaas Oud ijzer actie Jeugdfanfare Vrijdag 22 oktober zullen we dus een concert geven voor de hele familie, vrienden en iedereen die het leuk vindt om naar ons te komen luisteren. We beginnen om 19.00 uur met het concert en ook JES 2 zal samen met ons een nummer brengen. Het is in Ysselsteyn in het gemeenschapshuis. Leden, om 18.15 uur beginnen we te repeteren. Denk aan het uniform, blauwe spijkerbroek en witte blouse. Op vrijdag 29 oktober is er géén repetitie i.v.m. de herfstvakantie. Wel gaan we dan met de jeugdleden bowlen (zie eerder gekregen brief)- Tot vrijdag allemaal Basisschool "St.Oda"- Oudervereniging Herfstvakantie In de week van 25 t/m 29 oktober a.s. zijn alle kinderen vrij i.v.m. de herfstvakantie. We wensen iedereen een fijne week. IEF F Zii-Actief afd. Ysselsteyn Feestavond Inmiddels heeft iedereen het jubileumboekje ontvangen met de daarbij behorende uitnodiging voor de feestavond op 23 november. Willen jullie eraan denken als je het 70-jarig jubileum mee wilt vieren, dat je jezelf dan voor 1 november op moet geven. Dit kan via de opgavenstrook onderaan de uitnodiging of via het e-mail adres pietentoos@hetnet.nl. Gemengd Koor "Vivace" Zondag 24 oktober en zondag 31 oktober zingen we de Hoogmis. Verder hieronder de extra activiteiten t/m december. Noteer deze data in uw agenda of op de kalender! 18 nov. is de repetitie in de kerk. 31 oktober Allerzielenviering 14 november Volkstrauertag (na middag) 20 november Oda-avond. Feestelijke H.Mis en huldiging van de jubilarissen 19 december Kerstconcert 24 december Nachtmis 27 december Serenade 25 jarig huwelijk Gerry Spreeuwenberg Peeldancers Grote Clubaktie 2004 Wij willen iedereen heel hartelijk danken voor het kopen van een lot van de Grote Clubaktie. Een gedeelte van de opbrengst komt ten goede aan ons dansvereniging "De Peeldancers". Op 17 november verricht notaris Van Tuijl de trekking in Tilburg. De uitslag vindt u in de regionale bladen en/of op internet, www.clubactie.nl. U was voor ons een geweldige financiële steun. Nogmaals hartelijk dank en veel geluk met uw lot. PEELDANCEHS vimsrEn

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 4