Ysselsteyns Blad Tijd voor elkaar is niet tijdgebonden Redactie: Dorpsraad Jrg 42, nr. 41 8 oktober 2004 Van Lovinckplein 8: In het evangelie van deze zondag worden tien melaatsen door Jezus genezen. Toch is er slechts één die dankbaarheid toont. Kardinaal Godfried Danneels zegt over genezen: Genezen en genezen is twee Met ziek zijn wordt iedereen ooit geconfronteerd bij anderen of bij zichzelf. En ziek zijn doet vragen stellen. Om te beginnen "Help mij." Jezus ging al genezende rond. En Hij zou het nog doen. Wonderlijk zelfs. Maar slijk en speeksel" zouden nooit in competitie treden met moderne geneesmiddelen. Want genezen en genezen is twee. De arts is tevreden. Maar als je niet genezen bent in je relatie met jezelf en opstandig wordt bij elke aanval, ben je niet echt genezen. Als je de schepping en de mensen niet nieuw gaat bekijken, ben je nog niet genezen van de eenzaamheid. Intenties van 9 t/m 15 oktober 2004: za 9 okt 19.00 u (Jongerenkoor Vianen) Wiet van der Hoff; jrd. Jac Claessens; jrd. Ouders Geurts- Peeters (P.Tulpstr.) en Annemie Geurts-Bakker; jrd. Andreas en Anna Philipsen- Hendrickx; jrd. ouders Thijssen-Direks en Francisca Thijssen-v.d. Poel; jrd. Grad Fleurkens; jrd. Teng Janssen; Ria Koonings-Zanders. ^zo 10 okt 9.15 u (Volkszang) Voor de parochie. ji 12 okt 19.00 u Lena Smeets van Asten; jrd. Peter van Dijck en Maria Wismans; Lies Koonings- Veron; Mia Spreeuwenberg-Koppens (fam. Bus). Misdienaars: za 19.00 u Klaas en Kevin; zo 9.15 u Joris en Niels; di 19.00 u Stef en Mike. Misintenties: De H. Missen die van de collecte bij een begrafenis gelezen worden leverden nogal eens moeilijkheden op bij het bepalen van de datum. We hebben nu met de drie kerkbesturen in het cluster het volgende afgesproken: Van die collecte wordt de 6 weken-dienst gelezen en vanaf die datum worden er met tussenpozen van een maand nog 5 missen gedaan. Ieder krijgt dus na de uitvaart 6 H. Missen van de collecte. Deze regeling geldt voor Merselo, Vredepeel en Ysselsteyn. Als u graag andere datums hebt voor deze missen, moet u ons dat tijdig laten weten, dat valt gemakkelijk te regelen. Anders geldt vanaf nu voor iedereen de bovenstaande regeling. Bond Zonder Naam

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 1