-^T"% \Lfis. Gemengd Koor "Vivace" JA/sT Donderdag 30 september is de repetitie in de kerk. Aanvang zie repetitierooster. VA/ Vrijdag 1 oktober zingen we om 17.30 uur de H.Mis bgv. het 40-jarig huwelijk van Jeu en Diny n] Vollenberg. Hierna brengen we het Robijnen Paar een serenade in zaal "Roelanzia". Prinses Beatrixfonds De opbrengst van de collecte voor het Prinses Beatrixfonds ten behoeve van de mensen die lijden aan de verschillende spierziekten heeft het mooie bedrag van 712,15 opgebracht. Aan iedereen die heeft meegewerkt om dit resultaat te bereiken heel hartelijk dank. HBS "Ons Genoegen" Ook 6 medailles op N.K.-veldschieten. Evenals vorige week op het rayonkampioenschap wisten onze leden tijdens het Ned.kampioenschap weer 6 medailles weg te slepen. Brons was er voor Liesbeth Koonings en Jos Hellegers, Zilver voor Mark Poels en Bas Tonnaer en Goud voor Gerard Koonings en Johan van Dongen. Johan en Mark maakten er een spannende wedstrijd van door bij een gelijke stand de laatste 8 doelen, met de tv-camera van L-l op hun gericht, alleen maar in de roos te schieten, 24 pijlen achtereen. Pas in de laatste serie van 3 pijlen miste Mark eenmaal de roos en was het goud voor Johan. Burgemeester Hahn sprak van pure handboogsportpromotie op dit kampioenschap. De resultaten van onze en waren als volgt Jun. Recurve Frank Tonnaer 6e 347 p. Jun. Compound Bas Tonnaer 2e 442 p. Dam. Recurve Liesbeth Koonings 3e 554 p. Bare Bow Cor Jansen 6e 487 p. Liane Kessels 6e 412 p. Her. Recurve Gerard Koonings le 651 p. Her.Compound Johan v.Dongen le 708 p. Jos Hellegers 3e 622 p. Mark Poels 2e 707 p. Ton Hellegers T 573 p. Harry Poels 24e 618 p. Mart v.Hoof 16e 507 p. Piet v.Berkel 26e 613 p. Pieter Tonnaer 21e 462 p. Indoorcompetitie Deze week start weer de Indoorcompetitie 18 m. Donderdag is er de individuele schielbeurt op onze banen. Zaterdag starten de teams-recurve. De aanvang is weer om 19.00 uur. De teamindeling en accommodatie staan op het competitiebord vermeld. De compoundschutters schieten maandag a.s. hun eerste wedstrijd te Horst. Aanvang 20.00 uur. HANDBOOGSCHIETEN—OOK IETS VOOR U? Tijdens de door ons georganiseerde demo-avonden komen er regelmatig reakties los van deelnemers die de kennismakimg met deze mooie sport zeer positief ervaren. Ook de schoolverlaters vonden hun "schietwedstrijdje" prachtig om te doen. Nu, bij aanvang van het winterseizoenis er weer elke vrijdagavond een gezellige groep jeugd die van half 7 tot 8 uur traint onder leiding van deskundige mensen van onze vereniging. Heb jij interesse wandel dan ook eens binnen met je vrienden of vriendinnen en probeer ook eens of handboogschieten iets voor jou is. Er is voldoende oefenmateriaal aanwezig,of je nu links of rechts bent. Ook voor de ouderen vanaf 18 jaar staan de trainers klaar, zij oefenen vanaf 8 uur. Loop gerust binnen en maak kennis met de handboogsport. vni.T.flVRALCLUB YSSELSTEYN Programma Do 23-9 Dames 2 - Tupos 5 afgelast. Zo 26-9 Heren - Set up 2 aanvaög 10.30 uur, tellen Nicole Ma 77-9 Dames 1 - Set uo 2 aanvang 20.30 uur, tellen tronie, fluiten Marian Swinkels "«eiste?*

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 5