Ysselsteyiis Nieuws- Bladl Redactie: Dorpsraad Jrg 42, nr. 39 24 september 2004 v A ^,1 .t V"1"*- Van Lovinckplein 8: Lucas:16,19-31: "Er was eens een rijk man die in purper en fijn linnen gekleed ging en iedere dag uitbundig feest vierde, terwijl een arme die Lazarus heette, met zweren overdekt voor de poort lag. Hij verlangde ernaar zijn honger te stillen met wat bij de rijkaard van tafel viel. Maar er kwamen alleen honden die zijn zweren likten Wij moeten eerlijk bekennen dat ons land ondanks de bezuinigingen op stoffel ij k gebied een land van belofte" is, ook al zouden wij nog een groter inkomen kunnen gebruiken. Een mens immers verlangt altijd naar meer. Toch zwelgen wij niet allemaal in overvloed, zoals de rijke vrek uit het evangelie. Het echt menselijk geluk wordt niet omgerekend in duizenden of miljoenen. Integendeel, de afgod van bezit en overvloed bedreigt iedereen, zowel rijk als arm. Het schandelijke gebrek aan evenwicht tussen rijke en arme volken neemt zienderogen toe. Wij zeggen: Afrika gaat achteruit (wij denken: "ligt dus niet aan ons....") maar in feite wordt onze rijkdom alleen maar groter en groter. Intenties van 25 september t/m 1 oktober 2004: (Kinderkoor) Pastoor Spreeuwenberg en overl. fam. Spreeuwenberg-Veriinden; jrd. Ties Peeters; Thei Sanders en Mina Sanders-Kleuskens en schoondochter Josephien; jrd. Anna van Hoof-Ewals cn Peter van Hoof; jrd. Gerrit en Trautjc van Hugten-Gulpen; Tren Poels. (Ouderenkoor) Marlidi Bastiaansen. jrd. Jeu van de Ven en Anna Winnen; Mia Spreeuwenberg-Koppens (6 wkd.); jrd. Wima Janssen en Pieter Janssen; Tien en Marie Hendriks-Fleurkens en kleinzoon Sijf. 40-j huwelijk Vollenbcrg-Verheyen. za 25 sep 19.00 u zo 26 sep 9.15 u di 28 sep 19.00 u vr 1 okt 17.30 u Misdienaars: za 19.00 Erwin. Deken Smeets: We wijzen nogmaals op de bijeenkomst met Deken Smeets waarop we met hem zullen kennis maken en hij samen met ons naar de toekomst wil kijken. Er zullen zeker steeds minder priesters zijn. Toch moeten we, als we als gemeenschap willen blijven bestaan, zorgen dat we samen bidden. Wat doen we eraan om dit mogelijk te maken. Dit is de lijn waarin hij die avond met ons wil praten. Iedereen is hartelijk welkom op 28 september om 20.00 u in het gemeenschapshuis van Ysselstevn oktobermaand: In de oktobermaand wordt vóór de avondmis door de week het rozenhoedje gebeden.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 1