Muziekvereniging de Peelklank Corveedienst Corveedienst voor de maand september: Petra Spreeuwenberg, Peggy Aits, Jacqueline van Asten en Hans Michels. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Extra repetitie fanfare I.v.m. de voorbereidingen op het Promsconcert is er morgen, zaterdag 11 september van 18.00 uur tot 20.00 uur een extra repetitie voor de fanfare. Graag ook hierbij allemaal aanwezig! Repetitie fanfare as. maandag As. maandag 13 september is de eerste gezamenlijke repetitie met fanfare St. Oda Merselo i.v.m. de voorbereidingen op het Promsconcert. In onderling overleg is besloten om de repetitietijden van Merselo aan te houden. Dit houdt in dat de repetitie begint om 20.00 uur en eindigt om 22.30 uur, met tussendoor een pauze. Wij kunnen ons voorstellen dat sommige ouders van onze jeugdleden moeite hebben met dit tijdstip. Zij kunnen dit doorgeven aan Jacqueline van Asten (tel. 541849). Deze jeugdleden kunnen dan na de pauze (omstreeks 21.30 uur) naar huis. Omdat we de eerste repetitie in twee groepen gaan repeteren (klein en groot koper, zonder slagwerk) verzoeken •j onze leden ruim van tevoren aanwezig te zijn, zodat we gezamenlijk stoelen klaar kunnen zetten. De repetitie vindt gewoon plaats in het gemeenschapshuis! Kas leegruimen As. woensdag 15 september gaan we weer een tuinderkas leegruimen. De leden hebben zich hier al voor opgegeven. Leden die zich nog niet hebben opgegeven, maar wel mee kunnen helpen kunnen zich alsnog opgeven bij Leo van Soest, tel. 541871 tVM opleiding in eigen beheer Op donderdag 9 september is de eerste groep IVM-leerlingen van start gegaan. De lessen worden verzorgd door Wil Jacobs uit Oirlo en vinden plaats in Ysselsteyn (gemeenschapshuis). Ook nu nog kan men zich opgeven voor deze opleiding. Zodra wij weer voldoende aanmeldingen binnen hebben kunnen we starten met een nieuwe groep. De opleiding is bestemd voor jong en oud, beginnend en/of gevorderd. Heeft u dus altijd al muziek willen maken maar nooit de stap gezet om er aan te beginnen, of ooit begonnen en voortijdig gestopt. Neem dan contact op met Jan van de Pas (541611) of Jacqueline van Asten (541849). igdfanfare Vrijdag 10 september begint de repetitie weer. We mogen dan 5 nieuwe jeugdleden uit Ysselsteyn welkom heten. Renee en Lin moeten de stoelen klaar zetten en opruimen in de maand september. We verwachten jullie allemaal om 18.10 uur in de Smelehof te Ysselsteyn. ledereen veel succes en blaasplezier op de repetitie! Afmelden bij Petra 542069 of bij Lea 06-18572290. VOLLEYBALCLUB YSSELSTEYN Nieuwe leden Volleybalclub Ysselsteyn is een recreatieve volleybalclub waar men zowel in competitieverband wedstrijden kan spelen als alleen trainen. Op dit moment hebben we twee dames teams en een heren team. De dames trainen op maandagavond van 20.30 tot 22.00 uur. In de periode van eind september tot worden ongeveer 14 wedstrijden gespeeld op de trainingsavonden De heren trainen op donderdag avond van 20.30 tot 22.00 uur. In de periode van eind september tot eind april worden op zondagochtend ongeveer 16 wedstrijden gespeeld. Voor alle teams zijn we op zoek naar nieuwe leden. Voor meer informatie kan contact opgenomen worden met Leonie Konings (541218, dames) of Ivo Nagelkerke (541897, heren) of loop een keer binnen tijdens de training in de gymzaal.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 5