Ysselsteyms Redactie: Dorpsraad Ook de buik vol van hulpacties? Zij R10t Jrg 42, nr. 36 3 september 2004 Van Lovinckplein 8: Lucas 14,25-33: Ais iemand naar mij toekomt, die zijn vader en moeder, zijn vrouw en kinderen, zijn broers en zusters, ja zelfs zijn eigen leven niet haat, kan hij mijn leerling niet zijn Zo kan niemand van u mijn leerling zijn als hij zich niet losmaakt van al wat hij bezit. Met de voorbeelden van de man die een toren wil bouwen of de koning die een oorlog wil voeren, wil Jezus ons laten zien, dat we in de besluitvorming voor ons gedrag de gevolgen moeten voorzien. Hij bedoelt helemaal niet dat we onze naaste familie, of zelfs ons eigen leven moeten verachten, maar wel dat wat het voornaamste is, ook het voornaamste moet blijven. Intenties van 4 t/m 10 september 2004: za 4 sep 19.00 u (Volkszang) ouders Pouwels-Voesten en overl. fam.; Giel Trommelen en overl. fam.; jrd. Anna-Maria van Beers-Maessen; Ser Willems; Lei Vergeldt; Drika Jaspers-Lammers; Maria Peters; jrd. Petrus Janssen en Anna Janssen-Smeets. zo 5 sep 9.15 u (Vivace) overl. ouders Rongen-Verhalle; jrd. Harrie v.d. Weyer en fam.v.d, Weyer-Martens; Jan van Soest en Yvon; uit dankbaarheid bij 85e verjaardag, di 7 sep 19.00 u jrd. SefBovee; Luke Aarts. Misdienaars: za 19.00 u Bart O. en Jelle; zo 9.15 u Klaas en Erwin; di 19.00 u Stef en Kevin. Met het definitieve vertrek van Pater Mertens, verandert er natuurlijk ook iets voor de parochie in Merselo. De bedoeling is dat het schema van de diensten aangepast wordt zoals dat afgesproken is bij het begin van het clusteren, 4 jaar geleden: d.w.z. er is een H. Mis op de tweede en vierde zondag, en er is een woord- en communiedienst op de eerste, derde (en vijfde) zondag. Dit alles past in het beleid van de toekomst. En daarover wil Deken H. Smeets van Venray praten met de mensen uit ons cluster. Daarom is er op dinsdag 28 september om 20.00 u voor de mensen van Merselo, Vredepeel en Ysselsteyn een parochie/clustervergadering waar de deken als speciale gast aanwezig zal zijn. Hij zal ons daar het beleid binnen het dekenaat in de komende jaren uit de doeken doen en ons zijn visie geven over kerkelijk leven in deze tijd. Plaats: Gemeenschapshuis Ysselsteyn. Mensen die mee willen praten, moeten deze datum alvast reserveren. Mivacollecte: Deze zondag is de collecte voor de MIVA, de Missie Verkeersmiddelen Actie. De bedoeling is om kerkwerkers in de derde wereld te helpen bij het vervoer.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 1