Ideco Zondag 29 augustus a.s. Menwedstrijd te Ysselsteyn (Lb). Ideco Energie Advies Sgre-yn, Voor de 16e keer een Menwedstrijd in samenwerking met de Noord-Limburgse aanspanning voor enkel, dubbel en vierspannen paarden en pony's. Dit jaar voor de tweede keer, wegens het succes van vorig jaar, een Basis wedstrijd volgens reglementen K.N.H.S. voor de klassen 1-2-3. Totaal 65 startende deelnemers, zowel recreanten als wedstrijdrijders. Er doen een 4-tal vierspannen mee. Deelnemers uit geheel Nederland, alsmede plaatselijke favorieten. Eerste start is om 8.00 uur. Wegtraject van 15 kilometer door de bossen aan de Puttenweg - Paardekopweg Deze eendaagse wedstrijd zal worden verreden in de mooie bosrijke omgeving van Ysselsteyn; alle hindernissen liggen op het hoofdterrein, alsmede de dressuur en vaardigheid ringen. Ook is opgenomen een spectaculaire waterhindernis. Het secretariaat, Start, Finish, veterinair, parkeer- en inspanterrein ligt allemaal aan de Rouwkuilenweg hoek Pottevenw eg. Midden tussen de hindernissen is de consumptietent met zicht op alle hindernissen geplaatst, waar U kunt genieten van een drankje en/of hapje. Tussen 11.00 en 16.00 uur is een ideale tijd om een wandeling te maken en te genieten van een veelzijdig en afwisselend onderdeel van de aangespannen paardensport, zowel aan de Rouwkuilenweg als in de bossen aan de Paardekopweg. De wegwijzerborden op de Middenpeelweg verwijzen U naar het hoofdterrein. Tot zondag 29 augustus a.s. Recreatie Menners Ysselsteyn e.o. Peter Philipsen Ysselsteyn (LB) tel (0493)529 422 fax (0493)529 236 ideco@ilimburg.nl Duidelijkheid in uw elektriciteitskosten Onafhankelijk advies over het verlagen én laag houden van uw elektriciteits kosten inkoop elektriciteit diverse berekeningen verzwaren verlichten controle energienota's

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 11