Senioren Rabobank Venrav Open Komend weekend is het weer zover. Voor de achtste opeenvolgende keer wordt in de Gemeente Venray het Rabobank Venray Open gespeeld, waarin wordt gestreden om het tenniskampioenschap van Venray. Aan het toernooi wordt deelgenomen door alle zeven verenigingen uit de Gemeente Venray TV Oostrum, TV Oirlo/Castenray, TV Merselo, TC Rodhe, TV LeunenA/eulen/Heide, TV Ysseisteyn TSSelSteyn enTC Venray. De organisatie van het toernooi is in handen van TC Rodhe, TV LeunenA/eulen/ Heide en TV Ysseisteyn. De doelstelling van het Venray Open is promotie van de tennissport in de meest brede zin, dus ook interesse kweken bij de jeugd, een toernooi te organiseren, waarin deelname voorop staat en daarnaast het verstevigen van de band tussen de zeven verenigingen. De opzet van het toernooi is niet gewijzigd ten opzichte van vorig jaar: Er wordt gespeeld in 6 categorieën en op alle zeven tennisparken in Venray vindt deze drie dagen een activiteit plaats, verdeeld over jeugd, senioren en senioren 50+. Het deelnemersveld bedraagt in totaal meer dan 350 deelnemers, wat de behoefte aan een dergelijk toernooi in de Gemeente Venray onderstreept. Het Venray Open is een prestatief toernooi, maar ook een gebeuren, waar gezelligheid en samenzijn voorop staan. Zo wordt er op de zaterdagavond een barbecue georganiseerd op het tennispark van Oostrum voor alle senioren met aanhang. Ook introduces zijn hierbij welkom. De kosten bedragen Euro 5,00 per persoon Op vrijdag (vanaf 18.00 uur) en zaterdag (vanaf 09.00 uur) worden de poule-wedstrijden van de senioren gespeeld met onderlinge wedstrijden heren enkei, heren dubbel, dames enkel, dames dubbel en gemengd dubbel. De Open klasse, speelsterkte 5 en 6, speelt in Ysseisteyn, klasse 7 speelt op het tennispark van Leunen en klasse 8 en 9 spelen hun wedstrijden op het park van TC Rodhe. De senioren 50+ met wedstrijden dames dubbel, heren dubbel en mix dubbel spelen op het kunstgras van Oirio/Castenray. De jeugd speelt in 2 leeftijdsklassen: de groep van 10 - 13 jaar spelen hun poulewedstrijden vanaf 16.00 uur op het park van Merselo en de groep van 13 - 15 jaar speelt hun wedstrijden in Oostrum. De junioren spelen alleen dubbelwedstrijden, jongens/meisjes dubbel en mixdubbel. Zondag worden alle deelnemers vanaf 09.00 uur verwacht op de banen van TC Venray voor de finale-wedstrijden Om 12.15 uur wordt het programma kort onderbroken voor de officiële opening en de teampresentatie. Vervolgens wordt op 2 banen een clinic gegeven speciaal voor de jeugd; hieraan kunnen 5 jeugdleden per vereniging deelnemen. De prijsuitreiking vindt plaats om ca. 19.00 uur, gevolgd door een grote loterij met vele prachtige prijzen en als hoofdprijs een ballonvaart voor 2 personen. Wie worden de nieuwe tenniskampioenen van Venray? Vorig jaar gingen de hoofdprijzen naar TC Venray, TV LVH en TV Ysseisteyn. Kom naar de diverse parken om te genieten van de tennissport en uw ptaatseiijke favoriet(en) aan te moedigen. U bent van harte welkom, de toegang is gratis. Bijeenkomst deelnemers TVY De bijeenkomst voor de deelnemers van TV Ysseisteyn is gepland op donderdag 26 augustus om 20.00 uur in de kantine. Zorg, dat je aanwezig bent, zodat je met elkaar afspraken kunt maken, wie wanneer speelt etc. Alle deelnemers worden persoonlijk uitgenodigd. Junioren Ouder-KInd Toernooi Afgelopen zondag hebben we het ouder-kind toernooi gespeeld. Het was erg gezellig en we hadden prachtig weer. Natuurlijk kwamen er ook winnaars uit de bus, en dat waren: POULE A Anouk en Paul POULE B Teun en Robin POULE C Klaas en Ger Alle deelnemers bedankt voor het sportieve spel en tot de volgende keer PAARDENSPORTVERENIGING Limburgse kampioenschappen te Melick Afdeling paarden. Dressuur Klasse M2: Frits Verheyen met Ma D'Or behaalde zaterdag de 3e prijs. Samengestelde wedstrijd te Wassenaar Sabine Franken met Jupiter de le prijs. Ook won Sabine de prijs voor degene die het dichtst bij de ideale tijd finishte. Prijswinnaars van harte gefeliciteerd!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 10