Mededeling Dorpsraad: Dorpsraad J Informatie :"Website dorpen Venray" i^Ysselsteyn Programma van 30-jul t/m 7-aug 2004 vrijdag 30-ju! Discotheek v.d. Jeugd v.a. 13 jaar 20:00 zaterdag 31-jul Vertrek JeraKamp Discotheek v.d Jeugd v.a. 14 jaar 20:00 Mederwerkergroep 1 vrijdag 6-aug Discotheek v.d Jeugd v.a. 13 jaar 20:00 zaterdag 7-aug Discotheek v.d. Jeugd v.a. 14 jaar 20:00 Mederwerkergroep 2 Voor meer info check www.ysselsteyn.com/jera70 WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Nieuw telefoon no. 0900-8818. Aan alle verenigingen (inbegrepen: organisaties en instellingen) Na ruim een jaar voorbereidend werk door de internetwerkgroep van het Dorpsradenoverleg kan met steun van Stichting CAI de gezamenlijke, overkoepelende website van de dorpen van Venray gebouwd gaan worden. Het is de bedoeling om per dorp de basisgegevens van alle verenigingen op te nemen. De verenigingen, die dat wensen, krijgen zelfs de gelegenheid een eigen subsite te maken. U kunt dan niet alleen uw veretügingsgegevens op internet vermelden, maar ook uitslagen van wedstrijden, de standen van de competitie, een fotoalbum, mededelingen van het bestuur of van commissies en noem maar op. Hieraan zijn géén kosten verbonden. Zelfs de 2 uur durende basisopleiding om informatie op de website van de dorpen te plaatsen, wordt gratis verzorgd. De website wordt fasegewijs gebouwd. Eerst wordt de overkoepelende site gemaakt van de dorpen en de dorpsraden. Deze gaat naar verwachting op 1 november 2004 on line. Zodra dat allemaal goed functioneert, kunnen alle plaatselijke verenigingen aansluiten, dit geldt ook voor organisatiesinstellingen en buurtverenigingen. Volgens planning gaat dat in het begin van 2005 gebeuren. Reeds 22 verenigingen hebben hun basisgegevens doorgegeven; er bestaat nog steeds de mogelijkheid dit alsnog te doen. Graag zo spoedig mogelijk! Maak gebruik van deze unieke, kostenloze mogelijkheid. Meer informatie: www.dorpsraadysselstevn.nl Stuur je gegevens naar de dorpsraad, liefst per email: info@dorpsraadvsselsteynnl Met vriendelijke groeten Dorpsraad Ysselsteyn Secr.J v/d Pas AFDELING Ysselsteyn/Vredepeel SAMEN-ZORGWERK. Het Pluspakket van het Groene Kruis organiseert een ondersteuningsgroep voor familieleden van dementerenden. Deze groep is bedoeld voor partners, kinderen en andere familieleden die thuis te maken hebben mei deze zorg. Op 6 september start er weer een gespreksgroep in Horst van 6 bijeenkomsten. Vooraf opgave bij Klantenservice Groene Kruis 077-3209595 waarna een kennismakingsgesprek volgt. Inschrijving tot 16 augustus a.s.. Spreuk van de week: "Veelal is niets zó veelzeggend als niets zeggen11

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 2