Senioren PROFILE JUWETT DEURNE 40+/50+ kampioenschappen Afgelopen week zijn de 40+ en 50+ kampioenschappen gespeeld. Ondanks het strakke schema en het kwakkelende weer zijn toch alle wedstrijden gespeeld, y Mooie wedstrijden met als hoogtepunt de finale dames 50+ tussen Annemie Wijnands en Tonny YSSeiSteyn van Vegchel. In een zinderende drie-setter wist, net als vorig jaar, Annemie Wijnands het kampioenschap bij de dames naar zich toe te trekken. Dit jaar had Gonnie voor elke prijswinnaar een leuke handdoek met daarop geborduurd welke plaats hij/zij had behaald. De kampioenen konden tevens een fraaie wisselbeker mee naar huis nemen. De uitslagen: 40+ Dames: 1. Liesbeth Altink (6-0 7-6) 40+ Heren: 1Peter-Paul Koonings (6-2 6-3) 2. Lieny Tonnaer 2. Twan de Wit 50+Dames: 1. Annemie Wijnands (6-t 4-6 7-6) 50+Heren: 1Frans van de Kerkhof 2. Tonny van Vegchel 2. Fons Emonts Alle winnaars van harte gefeliciteerd. Rabobank Venrav Open Heb je je nog niet aangemeld voor het Rabobank Venray Open, dat wordt gespeeld in het weekend van 27 t/m 29 augustus, doe dit dan vandaag nog. We hebben nog behoefte aan deelnemers in alle categorieén. Het Venray Open is een toernooi tussen alle tennisverenigingen van de gemeente Venray. De poule-wedstrijden voor de senioren worden op vrijdag en zaterdag gespeeld'. Open klasse( 5-6) in Ysselsteyn, klasse 7 (D1) in Leunen en klasse 8/9 (D2/E) bij TC Rodhe. De wedstrijden om de 3* t/m de 6" plaats en de finales worden op zondag gespeeld op de banen van TC Venray, waar tevens de teampresentatie plaatsvindt. De barbeque is dit jaar op zaterdag op het tennispark van TC Oostrum. De teams bij de senioren bestaan in de klasse 7, 8-9 uit min. 4 dames en 4 heren, terwijl in de klasse 5-6 min. 2 dames en 2 heren uitkomen. Zij spelen een DE, een HE, een DD en een HD en een MD. Evenals afgelopen jaar wordt wederom een Venray Open voor de jeugd georganiseerd. Er wordt gespeeld in 2 leeftijdscategorieën: jongens/meisjes 10 - 13 jaar en 13 - 15 jaar. Een team bestaat in principe uit min.2 meisjes en 2 jongens. Beide categorieën spelen een MD, een JD en een MD. De poule-wedstrijden vinden plaats op de parken van Oostrum en Merselo. De finalewedstrijden worden zondag gespeeld eveneens bij TC Venray. Evenals vorig jaar ook weer een Venray Open in de 50+-klasse op het tennispark van TC OiCa. Een 50+-team bestaat uit min. 3 dames en 3 heren. Zij spelen per onderlinge wedstrijd een DD, een HD en 2 MD. Inschrijfformulieren liggen in de kantine. Deze kunnen worden ingeleverd in de brievenbus in de kantine. De Technische Commissie maakt de teamindeling; mochten er zich teveel deelnemers aanmelden, dan worden deze op een reservelijst geplaatst voor mogelijke indeling in een zgn. mix-team. Houd er rekening mee, datje in principe het hele weekend beschikbaar moet zijn. Venray Open is een toernooi, niet alleen voor ervaren spelers, maar zeker ook voor leden, die slechts enkele jaren lid zijn en graag eens in teamverband een toernooi willen spelen. Dus meld je aan. Jubileumshirts Degenen, die een jubileumshirt hebben besteld en dat nog niet hebben afgehaald, kunnen dit tegen betaling van de kosten tot zondag 25 juli afhalen bij Jan Ewals, Peter Janssenweg 24 in Ysselsteyn. Voor leden, die nog graag een shirt willen bestellen, liggen bestelformulieren in de kantine. De kosten bedragen ook voor de nabestelling Euro 10,00 per shirt- De formulieren kunnen tot 22 augustus worden ingeleverd in de brievenbus in de hal van de kantine. Racket-tossen Donderdag, 29 juli, starten we weer met racket-tossen. Er worden 2 banen voor gereserveerd, van 20.00 uur tot 22.00 uur. Bij voldoende belangstelling zal de kantine geopend zijn. Nieuws van het JOC De 4-daagse zit er bijna op, en daarom hebben wij vrijdagavond 23 juli nog een afscheidsfeestje voor de wandelaars en andere gezellige mensen, Vanaf 20.00 uur live-muziek met de Ysselsteynse joekskapel "JUNGE LEUTE". Iedereen is welkom.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 7