TOURCLUB VOLLEYBA1'Cl,fIB YSSELSTEYN Verhuur materiaal vollevbalvelden ^«eigt«S1 De volleybalclub heefl voor enkele volleybalvelden materiaal te huur. Voor meer informatie kan contact opgenomen worden met Joop Geurts, tel 541557. Porpsvollevbaltoernooi Afgelopen zondag is weer het jaarlijkse volleybaltoernooi gespeeld. Langs deze weg willen we de Boerenbond bedanken voor het beschikbaar stellen van de velden en de Jera voor de accommodatie. Verder willen we de sponsoren, de deelnemende teams en de helpende leden bedanken. Uitslag: 1. Jera 1 2. Jera 2 3. Well en omstreken 4. The Four Playsters 5. De Buffels 6. The Hotlegs Wij wensen iedereen een prettige vakantie! PAARDENSPORTVERENIGING Concours te Grubbenvorst Afdeling paarden. Dressuur Klasse B: Monique Lamers met Tintje de 4e prijs. Klasse Z2: Hilda Lemmens met Mackintosh's de 4C prijs. Prijswinnaars van harte gefeliciteerd! A.P.K. Leden van de Aid Prinse Kompeneej De jaarlijkse feestavond is dit jaar op zaterdag 11 december. liet is dan 11 jaar geleden dat de A.P.K. is opgericht. Houd deze datum vrij. U ontvangt nog bericht. Zondag 18 juli 2004 Na de zware regenbuien van zaterdag is het vanmorgen droog en zonnig. Met 13 k fietsers rijden we via het buitengebied van Leunen, Castearay en Horst naar het veer in Z Grubbenvorst. Aan de overkant van de Maas is de zon verdwenen, maar het blijft gelukkig droog. We fietsen via Schandeloo naar Jagersrust op de grens. Henk loodst ons dan over de meest achteraf gelegen weggetjes in het grensgebied weer naar Nederlandse bodem bij Lingsfort (Arcen) om dan weer "ower de Paol" naar Walbeek te rijden. Net bij het Freibad in deze plaats is het lc lek. Als het band e is vervangen en iedereen geduldig heeft gewacht tot het weer op druk is., gebracht, bemerkt de volgende fietser een platte tube. "Elk nadeel hep sijn voordeel" volgens onze nationale goeroe, want bij een le! band is er even pauze om te eten, drinken, plassen of gewoon even bijkomen. Hierna rijden we opnieuw over verkeersluwe weggetjes bij de oosterburen in Lullingen en Twisteden. Dan volgt nog een extra lus over het fietspad richting Kevelaer en weer terug naar de grens bij Tuindorp en Wellerlooi. Aan de Maas bij de afslag naar hel voetveer bij Tante Iet is er opnieuw een onderbreking wegens een lekke band. Het le slachtoffer van vandaag is opnieuw het haasje. Ondanks de zon, zijn de wegen niet goed droog en de kans op lekrijden blijft dan groot. Via Oirlo, Schoor en Schei belanden we dan na 88 km weer op een zonnig terras bij de Herberg. Zondag 25 juli rijden we toch de uitgestelde Ysselssteyn- Achelse Kluis-Ysselssteyn, vertrek: 09:00uur. l.v.m. vakantie zijn wij gesloten van di 10 augustus tot en met za 21 augustus Wij raden u aan om in de maanden juli-augustus-september tijdig een afspraak te maken Voor op vakantie mee te nemen hebben wij gemakkelijke mine verpakkingen - shanpo - creme - spraygel enz. haar woÖe= voor hem en haar Puttenweg 18 tel. 541966

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 6