provincie limburg j|| ZlfrtnEF De dames, die voor ons ieder jaar weer de fietstocht organiseren, hebben dit jaar voor de 5**""""""""" datum 17 augustus gekozen. Dus zet deze datum alvast op de kalender. Meer informatie hierover volgt nog. Muziekvereniging de Peelklank Feestavond Vandaag, vrijdag 23 juli is onze jaarlijkse feestavond. Aanvang 20.00 uur. I.v.m. het officiële gedeelte, waaronder de huldiging van de jubilarissen Fr. jenniskens (50 jaar), P. Spreeuwenberg-Deters en J. Geurts beiden 25 jaar) en het afscheid van vaandeldrager H. Potten, verzoeken wij de leden tijdig aanwezig te zijn. Inleveren mnziekliisten fanfare Onlangs zijn lijsten uitgedeeld met daarop de nummers die in de muziekmap moeten zitten. Denk er aan om deze lijst vóór de vakantie nagekeken en ingevuld in te leveren bij Hans Michels. Vakantie De laatste repetities vóór de vakantie zitten er op. De repetitie voor de drumband begint weer op dinsdag 24 augustus en de repetitie voor de fanfare begint weer op maandag 6 september. Wij wensen alle leden een prettige vakantie! rVM-opIeiding in eigen beheer Na de zomervakantie beginnen we met de eerste groep IVM-leerlingenDe lessen worden verzorgd door v':> Jacobs uit Oirio. Men kan zich nog steeds opgeven voor deze opleiding. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Jan van de Pas (teL 541611) of Jacqueline van Asten (teL 541849). Steun van de Provincie I.iiphnrg Muziekvereniging de Peelklank heeft in februari een verzoek ingediend bij de provincie om in aanmerking te komen voor de Tijdelijke Stimuleringsregeling Limburgs Vrijwilligerswerk 2004. Wij hebben aangegeven dat we de bijdrage willen gebruiken ter stimulering van vrijwilligerswerk m.b.t. de jeugdopleiding. Wij hebben deze bijdrage a 6 1.000,00 inmiddels ontvangen. Vanaf deze plaats bedanken wij de Provincie Limburg hartelijk voor deze steun. Basisschool "St.Oda" - Oudervereniging Zomervakantie Vrijdag a.s. om 11.30 uur krijgen de kinderen vakantie. We wensen iedereen hele fijne weken met hopelijk zonnig weer. Na 6 weken ontspannen, begint het nieuwe schooljaar op 6 september We hopen dan alle leerlingen weer uitgerust op St.Oda terug te zien. Zii-Actief afd. Ysselstevn Ma a Fietstocht Kienen Dinsdag 27 juli is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur. Maria Bartray zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. Kookavond Ricky van Dijck-Clephas zal op maandag 6 september voor ons een kookavond verzorgen. Zij zal dan enkele oosterse gerechten klaarmaken o.a. een mieschotel, een rijstgerecht, gehakthapjes, een kipgerecht. Maandag 6 september is direct na de grote vakantie en iedereen die van deze gerechten wil proeven, kan zich nu al opgeven bij Toos Arts tel. 541544. De onkosten voor deze avond bedragen 5,- oer nersoon.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 4