Senioren Rabobank Venrav Open Heb je je nog niet aangemeid voor het Rabobank Venray Open, dat wordt gespeeld in het weekend van 27 t/m 29 augustus, doe dit dan vandaag nog. We hebben nog behoefte aan deelnemers in alle categorieën. Het Venray Open is een toernooi tussen alle tennisverenigingen van de gemeente Venray. ai I l. De poule-wedstrijden voor de senioren worden op vrijdag en zaterdag gespeeld: YSSElSlfip open klasse{ 5-6) in Ysselsteyn, klasse 7 (D1) in Leunen en klasse 8/9 (D2/E) bij TC Rodhe. De wedstrijden om de 3e t/m de 6e plaats en de finales worden op zondag gespeeld op de banen van TC Venray, waar tevens de teampresentatie plaatsvindt. De barbeque is dit jaar op zaterdag op het tennispark van TC Oostrum. De teams bij de senioren bestaan in de klasse 7, 8-9 uit min. 4 dames en 4 heren, terwijl in de klasse 5-6 min. 2 dames en 2 heren uitkomen. Zij spelen een DE, een HE, een DD en een HD en een MD. Evenals afgelopen jaar wordt wederom een Venray Open voor de jeugd georganiseerd. Er wordt gespeeld in 2 leeftijdscategorieën: jongens/meisjes 10 - 13 jaar en 13 -15 jaar. Een team bestaat in principe uit min.2 meisjes en 2 jongens. Beide categorieën spelen een MD, een JD en een MD. De poule-wedstrijden vinden plaats op de parken van Oostrum en Merselo. De finalewedstrijden worden zondag gespeeld eveneens bij TC Venray. Evenais vorig jaar ook weer een Venray Open in de 50+-kiasse op het tennispark van TC OiCa. Een 50+-team bestaat uit min. 3 dames en 3 heren. Zij spelen per onderlinge wedstrijd een DD, een HD en 2 MD. Inschrijfformulieren liggen in de kantine. Deze kunnen worden ingeleverd in de brievenbus in de kantine. De Technische Commissie maakt de teamindeling; mochten er zich teveel deelnemers aanmelden, dan worden deze op een reservelijst geplaatst voor mogelijke indeling in een zgn. mix-team. Houd er rekening mee, dat je in principe het hele weekend beschikbaar moet zijn. Venray Open is een toernooi, niet alleen voor ervaren spelers, maar zeker ook voor leden, die slechts enkele jaren lid zijn en graag eens in teamverband een toernooi willen spelen. Dus meld je aan. Jubileumshirts Degenen, die een jubileumshirt hebben besteld en dat nog niet hebben afgehaald, kunnen dit tegen betaling van de kosten tot zondag 25 juli afhalen bij Jan Ewals, Peter Janssenweg 24 in Ysselsteyn. Voor leden, die nog graag een shirt willen bestellen, liggen bestelformulieren in de kantine. De kosten bedragen ook voor de nabestelling Euro 10,00 per shirt. De formulieren kunnen tot 22 augustus worden ingeleverd in de brievenbus in de hal van de kantine. Beginners/Introducé Toernooi Afgelopen zondag is het beginners/introducé toernooi gespeeld. We hadden 7 poules met in totaal 58 deelnemers, waartussen verschillende verrassende talenten! Voor een aantal introducés was het voor het eerst dat ze een tennisracket in de hand hadden, wat leuke wedstrijden tot gevolg had. Het weer was ons redelijk goed gezind. Naar de reacties te oordelen, hebben we er weer een aantal enthousiast gemaakt. Al met al een geslaagd toernooi! Recreatie Menners Ysselsteyn e.o. MENNERS en RUITERS Bij de dorpsraad zijn klachten binnengekomen dat regelmatig wandelpaden intensief gebruikt worden door paarden. Zowel in de bossen aan de Paardekopweg als in de Rouwkuilen. Respecteer de wandelaars en ander genieters van de natuur maak alleen gebruik van wegen en paden die uitgezet zijn voor paarden. Passeer wandelaars altijd in stap. Zo kunnen we allen genieten van de mooie natuur en bossen in Ysselsteyn. Wees zuinig op de natuur en jonge aanplant. Bestuur recreatie menners Ysselsteyn e.o. 16 NIEUWS VAN HET JOC Wegens succes geprolongeerd: Het groot "NOG GEEN BLARENBAL" met optreden van de band "LOS TONTOS". Maandag 19 juli a.s. van 20.00 tot 23.00 uur op bet terras of in de zaal van het JOC. Iedereen is van harte welkom.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 6