Verhuizine peuterspeelzaal "de Calimero's" Eind volgende week vindt de verhuizing plaats naar onze nieuwe lokatie bij het gemeenschapshuis. We willen onze peuters graag alvast hun nieuwe onderkomen laten zien. Daarom zouden we het fijn vinden om op vrijdag 23 juli in een grote optocht van onze oude peuterspeelzaal naar onze nieuwe te trekken. Wc nodigen alle peuters en ouders van harte uit om mee te lopen, ledereen die mee gaat wordt om 10.30 uur verwacht bij de peuterspeelzaal aan de Peter Janssenweg. Om ongeveer 11.30 uur gaan we allemaal weer naar huis om vakantie te vieren. Alle ouders ontvangen in de loop van de week nog een brief met verdere uitleg van dit gebeuren. Zoals bekend is de peuterspeelzaal in verband met de verhuizing op donderdag 22 en vrijdag 23 juli gesloten. Gemengd Koor "Vivace" I.v.m. de te verwachte weersomstandigheden is de fietstocht afgelopen zaterdag niet doorgegaan. Wel zijn we 's avonds gezellig bij elkaar geweest in "SmelehofWe gaan nu op zaterdag 24 juli fietsen. Hopelijk zijn de weergoden ons dan wel goed gezind. Degenen die afgelopen zaterdag verhinderd waren om mee te fietsen, kunnen zich nog bij Tony Derkx opgeven tot 22 juli. Degenen die nu op 24 juli verhinderd zijn, dit ook tijdig aan Tony doorgeven. 22 juli is de laatste repetitie voor de vakantie. We hebben dan samen een korte repetitie en hierna is er zoals ds eerder vermeld, koffie en vlaai en een kleine vergadering. Let op! De repetitie is dan in het opgeknapte repetitielokaal. In de vakantieperiode zingen we op 1 - 15 en 29 augustus. Degenen die dan niet op vakantie zijn worden zoveel mogelijk verwacht aanwezig te zijn. Zopnebloemafdeling "De Peelbloem" Merselo-Vredepeel-Ysselsten Afgelopen 2 weken zijn de Zonnebloemvrijwilligers en hun helpers op pad geweest met de Zonnebloemloten. Ook dit jaar heeft dit weer geleid tot een prachtig resultaat. Er werden in totaal 1354 loten a 2,- verkocht, Merselo 444, Vredepeel 150 en Ysselsteyn 760. Totaal bedrag 2708,- De plaatselijke afdeling ontvangt hiervan 0,60 per lot t.w. 812,40. Van dit bedrag kan zij weer fijne activiteiten organiseren voor haar gasten. Van het bedrag wat naar de Nationale Vereniging gaat worden de grotere activiteiten georganiseerd zoals aangepaste vakanties, boottochten en vaarvakanties. Aan iedereen die er aan het meegewerkt om tot dit mooie resultaat te komen; HEEL HARTELIJK DANK!!! Enjoy Together tNJQÜfT sê Vrijdag 16 juli a.s. hebben wij een optreden tijdens Muzikaal Totaal in Venray. Wij se TOGETHER zingen daar van 19.30 tot 20.00 uur op het schouwburgplein. We kunnen opbouwen vanaf 19.00 uur. Vertrek is om 18.30 uur vanaf Forest in zwart gekleed, vierdag 17 juli verzorgen wij de H.Mis van 19.00 uur ter gelegenheid van het 25 jarig huwelijk van ons koorlid Til Akders en haar man. Iedereen graag om 18.00 uur aanwezig in de kerk. Afgelopen dinsdag hadden wij onze laatste repetit:e voor de zomervakantie. We beginnen weer met repeteren op dinsdag 7 september. Namens het bestuur willen wij alle leden een prettige vakantie toewensen Tf~) I D r~ I I IQ Het is altijd weer spannend wat wat er op zondagmorgen bij het clubhuis UUnLL LJ staat te wachten op het vertrek van de club. We vertrokken afgelopen MTTlTlTOrrMWr,. zondag met zestien man en een vrouw voor onze tocht. Twee gastrenners bevonden zich deze morgen in het peleton. De wind stond pal west dus we trokken weer het Brabantse in. Het werd het rondje Maarheeze een tocht van ruim 90 km. Ongeveer halverwege realiseerden we ons dat komende zondag Ysselsteyn-Achelse kluis-Ysselsteyn op het programma staat. Dit betekent dal we weer dezelfde richting op moeten. Niet erg, deze tocht is zo mooi dat we dit er graag voor over hebben. Na 93 km en twee lekke banden belanden we weer bij Herberg de Peel op de klep. Bij de lekke banden hoort nog een verhaaltje. Ze zij nog dat het de eerste keer lek rijden voor haar was. Je moet de duivel niet op deze manier verzoeken, het werd driemaal stoppen. 1 Keer bandje wisselen, een keer bijpompen en nog een keer bandje wisselen. Manlief krijgt de schuld, hij kan geen bandje plakken. Het kan zo verkeren! De halftiengroep reed ook richting Brabant. Zij koersten richting Lierop waar bij de zus van Lei op het terras koffie met vlaai werd genuttigd. Je hebt nu eenmaal werk en je hebt luxe paarden! Zondag dus Ysselstyen-Achelse Kluis-Ysselsteyn. Vertrek gewoon om 09:00 uur. Bij de Kluis pauze dus we zijn wat later terug zeker gezien de afstand van 110 km.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 5