Muziekvereniging de Peeiklank Repetitie fanfare As. maandag 19 juli is de laatste repetitie vóór de vakantie voor de fanfare. Graag ook dan iedereen op de repetitie. Venrav Muzikaal Totaal Vandaag, vrijdag 16 juli, treedt de fanfare op tijdens Venray Muzikaal Totaal. We zullen daar een populair programma ten gehore brengen. Dit is zeker de moeite waard om te beluisteren. Ons optreden is van 20.00 - 20.45 uur. Het optreden vindt plaats op het Schouwburgplein. Wij vertrekken gezamenlijk vanaf het gemeenschapshuis om 19.15 uur. Willen degenen, die op eigen gelegenheid gaan er voor zorgen dat ze ongeveer 19.30 uur aanwezig zijn op het Schouwburgplein. Als je zeker weet dat je geen vervoer hebt, kun je ook vooraf contact opnemen met een van je collega-muzikanten. Feestavond Op vrijdag 23 juli is onze jaarlijkse feestavond. Hebben jullie het opgavestrookje al ingeleverd? Inleveren muziekliist fanfare Op de repetitie van afgelopen maandag zijn lijsten uitgedeeld met daarop de nummers die in de muziekmap moeten zitten. Denk er aan om deze lijst voor de vakantie nagekeken en ingevuld in te leveren bij Hans Michels. IVM opleiding in eigen beheer Wij zijn blij te kunnen melden dat we na de zomervakantie kunnen beginnen met de eerste groep IVM- leerlingen. De lessen worden verzorgd door Wil Jacobs uit Oirlo. Ook nu nog kan men zich opgeven voor een verkorte iVM-opleiding. Dit is mogelijk voor jong en oud. Zodra wij weer voldoende aanmeldingen binnen hebben kunnen we weer starten met een nieuwe groep. De start van een nieuwe groep is dus niet gebonden aan het begin van het nieuwe schooljaar maar aan het aantal opgaves. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Jan van de Pas (tel. 541611) of Jacqueline van Asten (tel. 541849). Jeugdfanfare Op vrijdag 16 juli zullen we de laatste keer repeteren. Daarna hebben we vakantie tot 10 september, want dan is er weer repetitie. Aan dc beurt om te rijden zijn: Michelle Jacobs en Tom Wilmsen. Afmelden bij Petra 542069. We hopen dat jullie een fijne vakantie hebben. Basisschool "St.Oda" - Oudervereniging Kledinginzameling Hoewel het nog enige lijd duurt, kondigen we i.v.m. de schoolvakantieperiode toch al de volgende kledinginzameling aan. Deze vindt plaats op woensdag 22 september a.s. Meer informatie krijgt u enkele weken voor die datum via het YNB. Zij-actief afd. Ysselstven i tmburo -y Fietstocht '°W g |\(Jt1EF De dames die voor ons ieder jaar weer de fietstocht organiseren, hebben dit jaar voor de JP«*"=datum 17 augustus gekozen. Dus zet deze datum alvast op de kalender. Meer informatie hierover volgt nog. Website Wist u dat onze website ook te vinden is onder www.dorpsraadvsselsteyn.nl Geweldig Er hebben zich 5 dames spontaan aangemeld om ons te helpen met het rondbrengen van het ledenblad Zij Actief. Wij vonden dit erg fijn, want we zijn toch samen de vereniging. Bedankt.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 4