Xsselsteyiis Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 42, nr. 29 16 juli 2004 Van Lovinckplein 8: Lc 10,38-42: Maria kwam aan de voeten van de Heer zitten en luisterde naar zijn woorden. Marta had het heel druk met bedienen. Ze ging naar Jezus toe en vroeg: "Heer, iaat het U koud dat mijn zuster mij alleen laat bedienen? Zeg haar dat ze mij komt helpen." De Heer gaf haar ten antwoord: "Marta, Marta, je maakt je bezorgd en druk over van alles, maar slechts één ding is nodig. Maria heeft het beste deel gekozen en dat zal haar niet ontnomen worden." Jezus ontmoet in dit verhaal twee zussen, ieder met haar eigen insteek. Het verhaal maakt duidelijk dat Maria Martha nodig heeft om met beide benen op de grond te blijven en Martha had Maria nodig om af en toe eens van het dagelijkse leven los te komen. Intenties van 17 t/m 23 juli 2004: za 17 jul 19.00 u (Kinderwoorddienst) (Enjoy together) uit dankbaarheid bij 25-j. huwelijk en voor Jeu Claessens en Henk Alders: jrd. Jan Clusters; jrd. Bart Evers; jrd. ouders Thijssen- Direks en Francisca Thijssen-van de Poel; Frans Bouwmeister en overl. fam. Bouwmeister-van Zuylen; Drika Jaspers-Lammers, zo 18 jul 9.15 u (Vivace) Lien Philipsen. di 20 jul 19.00 u Piet Cox; jrd. Grad van Dijck. Misdienaars: za 19.00 u Bart A. en Joris; zo 9.15 u Vera en Erwin; di 19.00 u Stef en Kevin. Kinderwoorddienst: Deze week is weer kinderwoorddienst voor groep 5 t/m 8. ledereen hartelijk welkom! Gastvrijheid is: je huis uitnodigend openstellen voor de ander. Gastvrijheid is: je brood delen met hen die honger hebben. Gastvrijheid is: eenzamen opnemen in je eigen kring. Gastvrijheid is: vreemdelingen en minderheden zonder vooroordelen tegemoet, gaan. Gastvrijheid is: de deur van je hart openzetten voor je medemens, naar het voorbeeld van Jezus: "Het mijne is het jouwe, neem maar wat je nodig hebt." I» ïvWAtf f&\ séf.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 1