Dorpsraad Ysselsteyn Mededeling Dorpsraad: Hierbij nodigen wij iedereen uit voor hef bijwonen van de openbare vergadering van de dorpsraad op maandag 12 juli '04 om 20.00 uur in zaal "Roelanzia" Agenda: 1Opening 2. Spreekrecht publiek n.a.v. de agendapunten mogelijkheid om n.a.v. agenda aanvullende informatie te geven). 3. Verslag vergadering van 14juni'04. 4. Ingekomen uitgaande post en mededelingen. 5. Mededelingen vanuit de commissies. 6. Evaluatie kermis. 7. Verslag dorpsradenoverleg. 8. Rondvraag 9. Sluiting. Dorpsraad Ysselsteyn Secr.: J v/d Pas Muziekvereniging de Peelklank Corveedienst Corveedienst voor de maand juli: Ellen Smits, Gerard Spreeuwenberg, Sef Spreeuwenberg en Anne-Mane Wijnands. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Repetitie fanfare Tr IT As. maandag 12 juli is de laatste repetitie voor de fanfare vóór het optreden tijdens Venray Muzikaal Totaal. Kom daarom allemaal naar de repetitie. Muzikaal programma voor dit concert (onder voorbehoud): Orion, Symphonic Marches, Songs of the Wizz, West Side Story, Con te partiro en African Symphony. Venray Muzikaal Totaal _A Op vrijdag 16 juli treedt de fanfare op tijdens Venray Muzikaal Totaal. Ons optreden is van 20.00 - 20.45 uur op het Schouwburgplein. Zorg datje rond 19.30 uur in Venray aanwezig bent. Nadere mededelingen m.b.1. gezamenlijk vertrek vanuit Ysselsteyn in YNB van volgende week. MM ZIEK. IETS VOOR H? Heeft u altijd al muziek willen maken, maar nooit de stap gezet om er aan te beginnen, Of ooit begonnen en voortijdig gestopt? Dan willen wij u nu wijzen op de mogelijkheid om in een kleine groep een verkorte IVM-opleiding te volgen om de basisbeginselen te leren. Als u voldoende vaardigheden bezit kunt u verder les nemen op een blaasinstrument. De lessen worden verzorgd door dhr. Wil Jacobs uit Oirlo. U kunt zich opgeven voor 10 lessen, waarna u kunt beslissen of u verder gaat. Deze lessen zijn voor jong en oud, beginnend en/of gevorderd. Bij voldoende aanmelding worden de lessen verzorgd in Ysselsteyn. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Jan van de Pas (tel. 541611) of Jacqueline van Asten (tel. 541849). Zii-actief afd. Ysselsteyn U(nb,„g Kienen J jAi-icp Dinsdag 13 juli is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur. ébm I Ger Spreeuwenberg zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. Website Marian Bartray heeft nog een extra cursus website maken gevolgd, zodat ze nu ook foto's op de website kan plaatsen. Bezoek onze website en je kunt de eerste foto's bekijken. Je kunt ons vinden onder www.zijactieflimburg.nl dan klikje op afdelingen en dan klikje weer op Ysselsteyn. Ook vind je hier ons jaarprogramma en hoe een activiteit is geweest. Marian zorgt ervoor dat de website regelmatig wordt bijgewerkt.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 4