Q32H3 SSj S.v. YSSELSTEYN Voetbai Verlopige indeling seizoen 2004-2005 SV Ysselstevn BI Cl C2 Trainer: Leo Janssen Trainer en Leiders Trainer en Leiders Leider: Bert Claessens Willie Koonings Ruud Sanders Grensrechter: Patrick Plum Ben van Osch Dirk Scheepens Verzorger: Roel Vergeldt. Gerrit Verheijen Mark de Wit Stijn Claessens Patrick Koonings Dennie Plum Harm de Wit Teun Tonnaer Ruud Berkers Tamara Koonings Danny van Dijk Richard Classens Klaas Crienen Niels van Osch Teun de Wit Bart Philipsen Dimitri Pouwels Leon Claessens Bas Claessens Leon Vergeldt Frank Classens Stan Van Asten Stijn van Asten Boy Geerets Ruud van Osch Nikki Tilleman Paul Jeurissen Bart Alders Menno Heetkamp Luc Philipsen Deurneseweg Johan Swinkels Tommy van Dijk Roel Claessens Bart van Osch Rob Claessens Koen Bouwman Ilse Hennen Mark Romme Stan van Dijck Joris Verheijen Luc Philipsen Kerkweg Jos Arts Rene Hendrix D1 Trainer en Leiders Wim Bouten Ine Versieegen Niels Spee Simon Jeurissen Ruud Bouwman Ron Jespers Jeroen Tonnaer Stan Bouten StefPeeters Bas Spreeuwenberg Teun Spreeuwenberg Stef Classens Mark Swinkels John Hendrix Frank Jespers D2 Trainer en Leiders John van Duuren Jos Claessens Martien Arts Harm Tonnaer Jelle Claessens Rik Rongen Wim in't Hulst Jeffreij Willems Tim van Veghel Luuk van Meyel Pascal Classens Sjuu! van Duuren Jan Bosgoed Nick Swinkels Tomas Claessens Ruud Arts Roij Wismans El Trainer en Leiders Paul Fleurkens Wil bert van Meyel Henk Verstegen Stef Philipsen Mick van Dijck Tom Deters Jop Matijsen Stef Koonings Willem Janssen Niek Ver steegen Jaap Fleurkens Kevin van Meyel

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 7