provincie limburg Peuterspeelzaal "De Calimero's" Kindermarkt in Ysselsteyn Op zondag 14 november 2004 heeft Peutersepeelzaal "de Calimero's" een kindermarkt gepland. Graag zouden we van enkele ouders hulp hebben bij het organiseren van de markt. Ouders die graag een steentje bij willen dragen aan de organisatie en hiermee onze speelzaal en onze peuters helpen, kunnen zich aanmelden bij Jeroen Konings 9541218) of Mariëlle van Meijel (541244). Alvast vriendelijk bedankt. Steun van de Provincie Limburg Peuterspeelzaal "de Calimero's" heeft in februari een verzoek ingediend bij de provincie om in aanmerking te komen voor de Tijdelijke Stimuleringsregeling Limburgs Vrijwilligerswerk 2004. Dit bedrag ad 1.000,- werd eenmalig verstrekt om het vrijwilligerswerk in Limburg te stimuleren. Wij hebben aangegeven dat we de bijdrage willen gebruiken voor een opleiding van het team. We hebben het bedrag toegezegd gekregen en ^middels heeft op 25 mei de 1-daagse cursus: "opvallende kinderen in de groep" plaats gevonden. Een leerzame cursus waar het team, de teamleidster en de voorzitter veel van opgestoken hebben. Wij willen vanaf deze plaats de Provincie Limburg heel hartelijk bedanken voor de steun. Bestuur en team P.S.Z. "De Calimero's". De Peelbloem "Laat zieken en gehandicapten niet aan hun lot over" Met deze hartekreet gaan de plaatselijke vrijwilligers van "de Peelbloem" met hun medewerkers, in de periode van 25 juni t/m 9 juli weer de loten NAT.ONA..E verenicinc verkopen van de Nationale Vereniging de Zonnebloem. De loten kosten de Zonnebloem 2,~. U hebt ook nu weer keer op prachtige prijzen en deze keer zijn er meer prijzen, kleinere bedragen, totaal 5020 mooie geldprijzen, waaronder de hoofdprijs van 15.000,—. Daar doet u het natuurlijk niet voor, het voornaamste is dat u met het kopen van loten het werk van de Zonnebloem steunt. Hiermee kan zij voor haar gasten, langdurig zieken, gehandicapten en hulpbehoevende ouderen, activiteiten organiseren, de jaarlijkse Kerstviering, Ziekendag, daguitstapjes, zoals dit jaar, wat nog jzaat komen, op donderdag 2 sept. brengen we een bezoek aan de kasteeltuinen in Arcen. Maar het bezoekwerk an de eerder genoemde groep mensen, is het belangrijkste van "de Zonnebloem". Een goede ondersteuning van de vrijwilligers is hierbij erg belangrijk! Van elk lot dat er verkocht wordt ontvangt de eigen afdeling "de Peelbloem" 0,60. Het resterende bedrag is voor de regionale en landelijke organisatie die ook jaarlijks veel activiteiten organiseert. Aan deze activiteiten nemen ook altijd mensen van "de Peelbloem" deel. Bij voorbaat alvast hartelijk dank voor uw medewerking! De trekking vindt plaats op maandag 15 november. De uitslag wordt bekend gemaakt via het speciale tel nr. 0900-0633, internet en teletekst. HBS "Ons Genoegen" Johan van Dongen wint goud Op de GP-wedstrijd in het Duitse Wyhl werd het Ned.team met Johan v.Dongen in de gelederen winnaar van de gouden plak in de compoundklasse. In de kwalificatieronde werd Johan T. Met het team werd eerst Turkeye en Slovenië verslagen waarna het Noorse team de tegenstander werd inde finale. Na een gelijke eindscore van 249p. moest de beslissing vallen in een nareeks van 1 pijl per schutter. Hierin waren zij de sterkste en wonnen met 28 tegen 27 p. de gouden medaille. Rick Philipsen zal van 30 juni tot 3 juli met het Ned.team deelnemen aan een juniorcupwedstrijd in Nymburk(T sj echië) Peulsiipssliool

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 5