Swtssssedï Redactie: Dorpsraad Gelijk hebben is mooi Gelijk geven is vaak mooier Jrg 42, nr. 26 25 juni 2004 Van Lovinckplein 8: 7*1 Lucas 9, 51-62: Iemand zei onderweg tegen Hem-- 'Ik wil volgen, waar U ook naar toe gaat.' Jezus zei tegen hem: 'De vossen hebben een hol, en de vogels van de hemel een nest, maar de Mensenzoon kan nergens het hoofd neerleggen.' Tegen een ander zei Hij: Volg Me.' Die zei Hem: 'Heer, sta me toe eerst mijn vader te gaan begraven.' Maar Hij zei hem: 'Laat de doden hun doden begraven; u moet het koninkrijk van God gaan verkondigen.' Weer een ander zei: 'Ik wil U volgen, Heer, maar sta me toe eerst thuis afscheid te nemen.' Tegen hem zei Jezus: 'Wie de hand aan de ploeg slaat en dan nog eens omkijkt, deugt niet voor het koninkrijk van God.' Misschien kunnen wi j de drie uitspraken van Jezus het beste samenvattend weergeven met het woord: onthechting. Onthechting om je echt en helemaal bezig te houden met de werkelijkheid waarvoor Jezus verheven is en je niet laten afleiden door allerlei eigen dingen.Geen smoesjes verzinnen om niet het goede te doen dat eigenlijk gedaan moet worden: Wie de hand aan de ploeg slaat Intenties van 26 juni t/m 2 juli 2004: za 26 jun 19.00 u (Volkszang) Kinderwoorddienst. Piet Swinkels en kleinkind Mara, zo 27 jun 9.15 u (Ouderenkoor) jrd. Petrus van Well en overl. lam.; overl. leden en donateurs Vriendenkring fanfare Peelklank; Jeu Arts en overl. lam en uit dankbaarheid; Jep Hendrix. di 29 jun 19.00 u Luke Aarts; overl. ouders Soest-van Bracht. Misdienaars: za 19.00 u Klaas en Willem; zo 9.15 u Joris en Niels; di 19.00 u Vera en Kevin. Kinderwoorddienst: Er is deze week een kinderwoorddienst voor kinderen van de groepen 5 t/m 8. Wij rekenen weer op een flinke groep! Bond zonder Naam r=t

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 1