JUNIOREN Zomer Toernooi Zondag 11 juli spelen we het gezellige Zomer Toernooi in Merselo/Oirio-Castenray. Je kunt je opgeven met partner tot en met 28 |uni. Even een telefoontje naar Lianne (541753) met vermeiding van naam, leeftijd en groep is voldoende. Groep A mini's 7-8-9-10 jaar Groep C 11-12 jaar Groep E 15-16 jaar Groep B beginners 9-10 jaar Groep D 13-14 jaar Groep F 17-18 jaar 25 Jaar Tennisvereniqino Ysselstevn Het 25-jarig jubileum van Tennisvereniging Ysselsteyn is afgelopen weekend op uitbundige wijze gevierd. De reünie op de vrijdagavond met leden en oud-leden was goed bezocht. Diverse oud-leden en oud-bestuursleden hadden de weg naar het tennispark weten te vinden. Na de huldiging van de 3 kampioensteams van de competitie werd de nieuwe naamplaat op de kantine onthuld. Vervolgens werden de 10 leden, die vanaf de oprichting in 1979 lid zijn geweest, als eerste jubilarissen in de bloemetjes gezet. Na het officiële gebeuren barstte het feest los met een geweldig optreden van een aantal drummende tennissers, waarbij de techniek van het tennis eens van een andere kant werd belicht. De muzikale bijdrage van enkele "buitenlandse artiesten", oud-vrienden van de voorzitter, werd zeer enthousiast ontvangen en tenslotte konden de aanwezigen getuige zijn van een 70+ finale, waarbij de nodige anekdotes van de afgelopen 25 jaar de revue passeerden. De zaterdag stond in het teken van de jeugd. Van 14.00 tot ca. 16.30 uur werd een geweldige fcennis-clinic verzorgd door de trainers van Tennisschool Maascourt, afgesloten met een demonstratie wedstrijd door enkele jeugdige regionale talenten. Vervolgens kon de jeugd zich te goed doen aan broodjes kroket e.d. 's Zondags het houten-racket toernooi in de sfeer van de jaren zeventig, dus met houten rackets en kleding uit die tijd. Voor deze gelegenheid was ook weer de houten schaftwagen, die dienst deed ais kantine, uit de schuur gehaald. Alles ademde de sfeer van 25 jaar geleden, zelfs de wedstrijdleiding, die zich voor deze gelegenheid nogmaals hadden voorzien van de nodige wilde haren. Tijdens het toernooi kon men zich tegoed doen aan een warme hap, met zorg bereid door Ton van Hees. Na de prijsuitreiking werd ter afsluiting van het feestweekend een groepsfoto gemaakt van de aanwezige leden in de voor deze gelegenheid speciaal beschikbaar gestelde jubileumshirts. Kortom een weekend, waarop met voldoening kan worden teruggezien. Op naar de voigende 25 jaar! ledereen, die op welke manier dan ook heeft bijgedragen aan het doen slagen van dit feestweekend, onze hartelijke dank Jubileumshirts Leden, die een jubileumshirt hebben besteld en dit nog niet hebben afgehaald, kunnen dit deze week tijdens de jeugd- en mixciubkampioenschappen, tegen betaling van de kosten afhalen in de kantine. P rofile Juwett Deu me40+/5Q+ Kampioen schappen 2004 In de week van 12 t/m 18 juli worden de Profile Juwett Deume 40+ en 50+ clubkampioenschappen gespeeld. En niet zoals eerder vermeld een mixtoernooi I Afhankelijk van het aantal inschrijvingen wordt het toernooi over de week verdeeld. In verband met de leeftijd zullen we proberen de wedstrijden zo veel mogelijk te spreiden. Alle senioren leden van 40 jaar of ouder kunnen zich hiervoor inschrijven middels de inschrijfkaarten in de kantine. Je kunt je slechts inschrijven voor 1 categorie- De inschrijfkaarten kunnen t/m zondag 4 juli a s. ingeleverd worden in de bus in de kantine. Natuurlijk kun je je ook middels onze website, www.ysselstevn com/tvvinschrijven. Het inschrijfgeld bedraagt 1.50 per persoon. Voor meer info: Kristel Gielen, tel. 06 - 50 265 794 Beginners-/! ntroducé toernooi2004] Zondag 11 juli wordt het Beginners-/lntroducétoernooi gespeeld. Alle senioren leden kunnen voor dit toernooi inschrijven met een partner, die liefst geen lid is van onze vereniging en zelfs nog nooit hoeft te hebben getennist. De ideale gelegenheid om een keer een balletje te slaan. Onder beginners verstaan we tennissers met minder dan 2 jaar tenniservaring. Je kunt inschrijven ais mix/dubbel middels de inschrijfkaarten in de kantine. Natuurlijk kun je je ook middels onze website, vvww.vsselstevn.com/tvy, inschrijven. De inschrijfkosten bedragen 1.50 per persoon. De inschrijving sluit op zondag 4 juli. De organisatie is in handen van Marleen en Kristel.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 10