[vloerencentrum VLOERENCENTRUM Mixkampioenschappen 2004 De Vloerencentrum Clubkampioenschappen Mixdubbel Senioren worden dit jaar gespeeld in de week van 22 t/m 27 juni. Dit toernooi wordt gelijktijdig gespeeld met de Jeugd Clubkampioenschappen. Dit betekent, dat in de middaguren en in het begin van de avond de jeugdwedstrijden worden gespeeld en later op de avond de senioren mixwedstrijden. De finales worden gespeeld op zondag 27 juni. Voor de Clubkampioenschappen Mixdubbel Senioren liggen speciale inschrijfkaarten in de kantine. Vsselsteyn Deze kunnen worden ingeleverd in de bus in de kantine tot en met zondag 8 juni. Natuurlijk kun je je ook middels onze website, www.vsselstevn.com/tvv. inschrijven Het inschrijfgeld bedraagt 1,50 per persoon.De poule indeling komt in het YNB en de tijden die jullie moeten tennissen hangen vanaf vrijdag 19 juni op de baan. Voor meer info: Kristel Gielen Tel. 06 - 50 265 794 MJ TEUNISSEN BV Pïnksfertoernooï Het MJ Teunissen Pinkstertoernooi op 2e pinksterdag begon onder redelijke omstandigheden. In de loop van de morgen werd het echter slechter en de laatste wedstrijden van de voormiddag konden dan ook pas worden gespeeld, nadat de baan met behulp van sponsen was drooggemaakt. Nog voordat het middagprogramma kon starten werden we getrakteerd op een wolkbreuk, die de banen volledig blank zette. Verder spelen was die dag onmogelijk. In overleg is het toernooi verplaatst naar komende vrijdag. Ga zelf even kijken hoe laat je moet spelen. Dorpencompetitie Uitslagen: 29 mei Poule D OiCa Poule C LVH 30 mei Poule C TVY1 Inhaal 24 april Poule D TVY - TVY Niet doorgegeven - TVY 1 Niet doorgegeven - TVY 2 10-0 - OiCa 6-4 Komende week wordt het 11e Keijsers-Manders Toernooi gespeeld. Dit jaar een officieel KNLTB-Bondstoernooi met maar liefst 110 deelnemers van 9 verschillende verenigingen. Ook voor het eerst een gemengde categorie in 2 speelsterktes. Het toernooi begint a.s. zondag en wordt afgesloten op zondag 13 juni met de finales, waarna prijsuitreiking en een loterij met mooie prijzen en als hoofdprijs een tennisracket ter waarde van ruim 200,=. De wedstrijdschema's hangen vanaf woensdag bij de baan en zijn natuurlijk vermeld op onze website. Jubileum Tennisshirts Voor diegenen, die twijfels hebben over de juiste maat bij het bestellen van een jubileum tennisshirt bestaat de mogelijkheid van vrijdag t/m zondag om in de kantine even een shirt te passen voor de maat. Dus heb je twijfels kom naar de kantine en bestel zo'n shirt. De aanbieding is slechts eenmalig! JUNIOREN Jeugd Clubkampioenschappen 200' Op maandag 22 t/m zondag 27 juni vinden de Vloerencentrum jeugd- en mix clubkampioenschappen 2004 plaats. De wedstrijden worden in het begin van de avond gespeeld, samen met de mix cubkampioenschappen voor de senioren. De halve finales spelen we op zaterdag 26 juni en de finales op zondag 27 juni. Behalve de halve en hele finale van de basisschool meisjes, deze worden op woensdagmiddag om 15.00 uur en om 18.00 uur gespeeld. De poule indeling komt in het YNB en de tijden die jullie moeten tennissen hangen vanaf vrijdag 19 juni op de baan. We gaan er vanuit dat alle jeugdleden meedoen, ook de allerjongste leden. De oudere spelers passen hun spel hierop aan. Heb je hierover vragen, dan kun je bellen naar Math en/of Marion Heetkamp, tel: 541225. Als je echt niet kunt dan geldt voor dit toernooi een afmeldplicht tot 11 juni, bij Marion Heetkamp tel 541225 of Ria de Wit tel: 545035. Dit toernooi is een mooi moment om de jeugd en senioren samen te zien spelen. We wensen alle deelnemers, jong en oud, succes en veel tennis plezier. We nodigen alle ouders en familie uit om te kijken naar de spannende wedstrijden.Uiteraard hebben we voor alle deelnemers een leuke herinnering.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 11